Sayfa 252/405 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352 ... SonSon
Arama sonucu : 3240 madde; 2,009 - 2,016 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kral2330 Yazıyı Oku
    2022 de ne olur ki bekliyoruz bakalım ky olmak beklemek demek maliyet 17,78 olunca kuzu kuzu bekliyor insan

bu kağıda güzel bir yorum yapacak biri var mı bir grafik filan inceleyen koraları tanıyan birileri var mı
    Maliyet 17.78 ise olay kora veya tahtacıdan çok sizin hatanız. Sonraki hisse aliminizda tahmini hbk ve fk özelinde projeksiyon yapmanızı öneririm

2. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/977001

Hayırlı olsun bakalım.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Alkim gübre sektöründe bir ilk’e imza attı, Potasyum Sülfat üretimine başladı.

Türkiye’nin en büyük sodyum sülfat üreticisi olan ve “Başarının Kimyası” sloganı ile yoluna 1963 yılından beri devam eden Alkim Alkali Kimya A.Ş. potasyum sülfat üretimine başladı. Alkim Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Reha Kora tarafından yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:

“ Potasyum sülfat üretiminde hammadde olarak şirketimizin ana faaliyet konusu olan sodyum sülfatın kullanılması ve böylece katma değeri çok daha yüksek bir ürün elde edilmesi hedeflenmiştir. Yatırımın başlaması dünyada ve ülkemizde covid-19 salgınının başladığı, ekonomik ve sosyal olumsuzlukların tüm ülkeleri sardığı bir döneme denk gelmesine rağmen olağanüstü bir gayretle on sekiz ay gibi kısa bir sürede tamamlanarak devreye girmiştir.

Potasyum sülfat üretimi için son derece ileri bir teknoloji seçilmiştir. Alkim üretimi potasyum sülfat, yüksek potasyum oksit oranı ile organik tarıma son derece uygun olmasının yanı sıra; suda %100 çözünürlük özelliğiyle, tarımda damlama sulama teknolojilerine tamamen uygundur. Bu vasıflarıyla piyasada çok değerlibir doğal gübre olacaktır.

Alkim olarak, ülke ekonomisinde üstlendiğimiz görev bilinciyle, gücümüze güç katacak yatı

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Dağa taşa yazacağım hu hu

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Biz bu beklentiyle henüz bir şey kazanmasak da ülke kazandı böyle bir değeri.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,982
    inandik bekledik,
    Reha Başkan yapti
    F.B. sampiyon yapacak adam aslinda heyt be

Hayirli olsun ..

@bawer sen nasil bekledin sasirttin beni
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

8.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    inandik bekledik,
    Reha Başkan yapti
    F.B. sampiyon yapacak adam aslinda heyt be

Hayirli olsun ..

@bawer sen nasil bekledin sasirttin beni
    Baştan hedefimi koydum, potasyumlu bilançolara kadar bekleyeceğimi, 2022 1lk döneme kadar netleşir rakamlar, tam da fiyatlar uçmuşken hem de.
    Ama şu da var, ya biz gözümüzde çok büyütmüşüz ya da tahtacı öyle algı yaratıyor, bunun sonucu bu mu yani, 17 bile göremedi bu yeni tesisler ve üretimle.

Sayfa 252/405 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •