Sayfa 253/596 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353 ... SonSon
Arama sonucu : 4763 madde; 2,017 - 2,024 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1. bugun her yerde ucacak kacacak olayına girmisler sanirim 2,55 i gorur bugun ama bize 7, 55 lazim oda bu gece lazım )

2. Yönetim harekete geçti galiba ytd

3.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Traji komik bir hale geldi bu iş ,tahtayı manipüle edenler topicde hedef fiyat verip oraya getiriyor fiyatı,milletde bravo size gerçekten bildiniz diye tebrik ediyor,bu sefer bende tebrik edicem,4 milyon ton kapasiteli,İzmir’in ve Türkiye’nin çimento devi şirketini Niğde beton fiyatına gelmesinde emeği geçen herkesi tebrik etmek lazım,gerçektende takdiri hak eden başarılması kolay olmayan bir başarı!!!Başta bu durumu ellerinde 99 tane imkan var iken seyirci gibi izleyenleri tebrik ediyorum,Söke %4 üne 25 milyon dolar yatırım! Yapmıştı,bugün tamamı 75 milyon dolara geldi,tarih bu kadar karlı bir yatırımı bir daha yazmaz herhalde!
    İçimde bu şirkete kalan son sevgi ve güven ile bugün 5 bin adetlik bir alım daha yaptım,bakalım patronlarımız hangi seviyede bir güven ve sevgi gösterecekler merak ile bekliyorum.
    Mesajı net olarak aldılar her halde. Bizden bu fiyata mal almak isteyenden biz 5 k alırız.

4. Vay be 1 günde bu kadar yükseliş beklemiyordum.Verdim gitti.Çok güzel kâr bıraktı.Btcim de uzun süre kalmayı hiç sevmedim.Bu şirket iyi yönetiliyor diyenlere sadece gülüyorum.Herkese bol kazançlar diliyorum.Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bu yükseliş işler yoluna girdi demek değil.Sadece bir tepki hareketi.Benim gibi tiplere ve yabancıya kaçış fırsatı.Dikkat...Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Devre kesti

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ----------------------------------
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by yesilay42 Yazıyı Oku
    Devre kesti

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    az daha kalırsan senide keser dikkat et

8. Cefaks pasta atabilirmisin. Tşklr

Sayfa 253/596 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •