Sayfa 254/291 İlkİlk ... 154204244252253254255256264 ... SonSon
Arama sonucu : 2324 madde; 2,025 - 2,032 arası.

Konu: Serbest Kürsü

1. Erdoğan, NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
    Sözde müttefiklerimiz NATO ülkeleri Ukrayna konusunda Rusya'ya karşı yanımızda olun askeri birlik gönderin Karadenizde ablukaya katılın demiş!.. O telefonda Kürdistan kurmak için PKK ve FETÖ'ye tam destek verirken mi Türkiyeden bunları istiyorsunuz diye sorulup telefonu Stoltenberg'in yüzüne kapatmak gerekirdi..

2. Dr.Mehmet Öz Washington Post’a skandal açıklamalarda bulundu. Fetullah Gülen ile ilgili soruları cevaplayan Öz, “Darbeye karıştığına dair iddialar inandırıcı değil. O Pensilvanya’da kalmayı sürdürecektir. Gülen’e dokunulamaz” ifadelerini kullandı. https://www.veryansintv.com/pensilva...asini-savundu/
    CIA, Darbeci kuklalarını Angelina Jolie gibi ünlülerle pazarlardı şimdi Mehmet Öz'ü de aralarına katmış..

3. Akşener'in Yardımcısı Salim Ensarioğlu : "Çözüm süreci için elimden geleni yaparım"....
    Akşener’in “Burası Kürdistan’dır” diyen esnafa tepkisiz kalması eleştiri konusu olurken partisinin yöneticisi Ensarioğlu, o esnafın gözaltına alınmasına karşı çıkmıştı ve Kürtlerin desteklemediği birisi cumhurbaşkanı olamaz iddiasında da bulunmuşdu. Ensarioğlu,çözüm sürecinin” başarıyla sonuçlanmaması durumunda Türkiye’nin bir felakete doğru sürükleneceğini savunarak “Bana göre Öcalan’a daha ılımlı bir ev hapsi gibi imkan tanınarak, ister televizyonla, ister telefonla, görüntülü, görüntüsüz, gibi bir ortam sağlanması gerekir” ifadelerini kullanmıştı.
    Ne dediysek o.. Biz malımızı iyi tanıyoruz..

4. Yozdil'den yeni bir kitap, tıpış tıpışlara milyonlarca satacağı kesin!...
    "Eski bir Atatürkçünün itirafları... Nasıl Demirtaşçı oldum; Yine bir gün Uğur ağabeyimle gazeteki masamda Yılın Atatürkçüsü ödülünü almak için çalışıyordum ki bir anda ensemden ısırıldım döndüm ve gördüm ki Ege ağabeyimmiş.. Bana ısrarla defalarca gidin Bahçasız ile Demirtaş'ı cezaevinde ziyaret edin hacı olun demişti ama yoğunlukdan gidememiştim. O da beni ısırıp Açılım zombisi yapayım işi kısa yoldan bitireyim demiş, işte öykümüz böyle başladı.. Artık ben de Apo heykeli dikmek için keleşine şarjör olmak için sazına tel olmak için sabırsızlanıyorum içim içime sığmıyor.."

5. Çocuklarımıza AKP'yi Aşıladık Şimdi Yolunmuş Tavuğa Döndük! AK PARTİLİLERDEN TARİHİ RÖPORTAJ!
    https://www.youtube.com/watch?v=7oe5cPypdOw
    19 yıldır Akapenin DışBorçla varlıkların satışıyla gelen paraları, yolsuz dolayısıyla da verimsiz kullanarak yarattığı sahte bir cennette yaşıyordun ve şükranla oy veriyordun.. Ödünç paranın getirdiği mutluluk da eroin gibi ödünç mutluluktur, bünyeyi terkederken çok acı verecek dedik seni inandıramadık.. "Eroin"in etkisindeydin bize pis kıskançlar dedin... Şimdi kestirmeden bir çare arıyorsun ama yok.. Eroin bünyeyi terk edene kadar bu acıyı çekeceksin bir daha da aynı tongaya düşmek istemiyorsan seni uyaranları can kulağıyla dinleyeceksin.. Yani kısaca kestirme yol aramayacaksın, yaşandı bitti saygısızca diyeceksin ve yol göstericim artık bilimdir diyeceksin Atatürk'ün mirasına sahip çıkacaksın...

6. Gökçek son olarak, Türkiye Cumhuriyeti’nin tapusu Lozan Antlaşması’nı hedef aldı. Sevr anlaşmasını imzalayanlara saygıda kusur etmeyen Gökçek, Lozan üzerinden Cumhuriyeti kuranlara lanet okudu. “Batum’u, Musul’u, Halep’i, Rakka’yı, Süleymaniye’yi ve Kerkük’ü Lozan’da satanlara lanet olsun” https://www.veryansintv.com/lozan-uz...ydandan-yanit/
    Fesli Kadir dümbükü, hanedan sayesinde anayurdun Türkiye bile Yunan işgaline uğradığında keşke anamızı Yunan zikseydi diyeceksin Türkiyeyi işgalden kurtaranları da hanedanın kaptırdığı öteki imparatorluk ülkelerini neden geri alamadınız diye lanetleyeceksin öyle mi, hamına çaktıklarım siziii..

7. https://www.veryansintv.com/kremlind...asmiyor-ancak/

AB Yüksek Komiseri Joseph Borrell:

Rusya ve Çin için sadece devletler egemendir, halklar değil.

İki ülke dünya düzeninin etki alanlarıyla tanımlı büyük imparatorlukların olduğu 19. Yüzyıl dünyasına geri dönmek istiyor.

Buna karşı çıkmalıyız. 21. Yüzyılın dünyasında hareket etmeli ve 20. Yüzyılın hatalarını tekrarlamamalıyız.

Bu dayatılırsa insan haklarının önemi kalmaz.

DEMİŞ...

Al sana müttefik...

Al sana Avrupa Birliği...

Al sana Batı...

Al sana NATO...

Neden Osmanlı yıkıldı?

Neden Ermeni Suçlamaları,

Neden Kürt Sorunumuz var

anlaşıldı mı süzme okumuş cahil aydıncıklar?

20.Yüzyılda sözde hata yapıp özde bizim ve Kızıl Rusların kazandığı egemenlikleri ve

ekonomik yarışta kendi silahı ile yenildikleri Çini parça pinçik edip yemek istiyorlar...

Bu iş öyle kolay değil komiser bozuntusu!
    Son düzenleme : MKA55; 20-02-2022 saat: 16:46.

8. https://www.veryansintv.com/hablemit...d-kapatilmali/

Hablemitoğlu, suikaste uğramadan önce TESEV ve TUSİAD kapatılmalı demiş.

Bizim tıpış tıpışçı Gılıçdarınğlu TESEVci ve gururla söylüyor bunu...

TUSİAD ise başkanı olduğu partinin eski başkanı, başbakanı tam sayfa ilanlarla düşüren ve kenanseven üyelerden kurulu idi...

Benim kafam karıştı şimdi...

Gılıçdarınoğlu helalleşecek miiiii

Yoksa günah mı çıkaracak?

İmam mıııı

Papaz mıııı

)))

Sayfa 254/291 İlkİlk ... 154204244252253254255256264 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız