Sayfa 254/408 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354 ... SonSon
Arama sonucu : 3260 madde; 2,025 - 2,032 arası.

Konu: DOCO - DO & CO Aktiengesellschaft

1.  Alıntı Originally Posted by mahzen01 Yazıyı Oku
    Bu kağıt kadar işe yaramaz bir kağıt yok keşke bulalmasaydım
    1.168.303 takaslarda hisse var. her geçen gün hisse sayısı arttıkça hissenin yönü aşağı gibi. şansıma bak ya pazartesi günü sattım tavandan, sonra tavan bozulmaz dedim yine 331 tl alış yazdım tekrar verdiler. bu hisse pazartesi günü hep +% 5 artıda kapatır ama diğer günler cumaya kadar aşağıya doğru iniş başlar. klasik hareketi oldu.
    (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir. Sadece kendi düşüncelerimdir)

2. Bugün de Y.Kredi musallat oldu tahtaya ,Y.Finans yetmedi. amca oğlunu çağırmış. fakat kabak tadı veren (çoktan vermişti de !!) işler dönmeye devam ediyor.. ne bir soran ne bir eden var ? 7 den satılan soğan bir hafta da 2 ye ora dan 4.5 a oradan da 3 e satılıyor bu da 1-2 ayda oluyor ! hiç hesap sorulmaz mı acaba? soğan aynı soğan / yiyiciler değişince bu kadar değişim olur mu nedir bu ?! olağan dışı fiyat değil sanırım bu ... sonra da şudur budur KY nın saflığı/ cahilliği vs demediklerini bırakmıyorlar....
    Başarılı bir yatırım, diğerlerinin öngörülerini tahmin etmekten geçer. "Keynes"
    Üç günlük dünyada değmez hiç bir şey kalp kırmaya/ dert etmeye. @borsa_tilkisi

Duhul
    Feb 2018
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    186
    birazdan SPK ya şikayet dilekçesi göndereceğim 800 Bin lot takasında olmayan bir kurumun böyle delice satmasının. açıklamasını verecek

4. şikayet edince millet KAP açıklama yaptı.. anlayan beri gelsin , arkadaş nedir bu ?! önü ne ardı ne azalmış mı artmış mı / kim FDP nı arttırmış veya azaltmış . nasıl bir işdir bu ?!

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/845905
    Başarılı bir yatırım, diğerlerinin öngörülerini tahmin etmekten geçer. "Keynes"
    Üç günlük dünyada değmez hiç bir şey kalp kırmaya/ dert etmeye. @borsa_tilkisi

5. bilgilendirme daha şeffaf ve kafalarda soru işareti bırakmayacak nitelikte olmalı.Önceki FDPO oranı kaçmış şimdiki kaç olmuş adet bazında ne kadar değişiklik olmuş..Ne anlayacak yatırımcı bundan.Dediğiniz gibi sanki şikayet olmuş alın başınıza çalın tadında olmuş.

6.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    bilgilendirme daha şeffaf ve kafalarda soru işareti bırakmayacak nitelikte olmalı.Önceki FDPO oranı kaçmış şimdiki kaç olmuş adet bazında ne kadar değişiklik olmuş..Ne anlayacak yatırımcı bundan.Dediğiniz gibi sanki şikayet olmuş alın başınıza çalın tadında olmuş.
    o zaman şimdi de Kap'a gönderdiği haberi mi şikayet edelim bunun tercümesini yapın diye.
    (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir. Sadece kendi düşüncelerimdir)

7.  Alıntı Originally Posted by teknisyen Yazıyı Oku
    o zaman şimdi de Kap'a gönderdiği haberi mi şikayet edelim bunun tercümesini yapın diye.
    dolaşımdaki hisse adedi ne kadardı ne kadar oldu biliyor musunuz? 1.168.303 lot dediğiniz güncel olan mı?

8.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Her %5'lik hakim olunan paylar için (10,15,20..vs) alım ve satımlarda bildirim zorunluluğu vardır..
    Şimdi KAP haberlerini kontrol ettim ama bir bilgiye rastlamadım..Son 1 ayda dolaşımda görülen toplam lotun yani 1,1 Milyon lotun yaklaşık %80'ini satımda göstermelerine rağmen hadi diyelim %20'si karşılıklı işlem hala takasın %25 bu çakalların elinde..
    Yani tamamen gizli kapaklı bir şirket bu..Ne olduğunu, kimin bu kadar inatla 1 aydır neden sattığını vs. hiç bir şey anlayamadım..
    Bu nedenle yanlış bir yorumda bulunmak istemem..
    geçen sene çıkan yeni yasaya göre Takasa kote edince sattığını bildirmiyorlar . yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 254/408 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •