Sayfa 255/691 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305355 ... SonSon
Arama sonucu : 5521 madde; 2,033 - 2,040 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ats Yazıyı Oku
    bunlar mı ehli sünnet bunlar olsa olsa ehli firavun olur.varacakları yer cehennemin dibidir istediği kadar namaz kılsın o namaz onları kurtaramayacak kul hakkıyla ancak ateşten gömlek giyecek ********ler
    bunlar YEZİD soyu demekki .hiç insafları merhametleri yok.bu kadar AH ve beddua alıyolar .bu kadar kul hakkıyla nasıl rahat uyuyacaklar . öbür tarafı böyleleri için cehennem tabiki ..sonrada bunlar derlerki size zorlamı mal aldırdık diye .herşeyin bir reconu vardır .bunlarda ALLAH korkusu kalmamış .taşlaşmış kalpleri aynı YEZİD lerde güya namazlı abdestli gibiydiler . ..bunlar ve bu gibileri ALLAHA havale ediyorum .

2.  Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    Arkadaşlar şırketın malı fınansallların ve bız yatırımcılara duyrulan haberler, kasasındakı para, kar durumu, elınde daıre ve arsalar yalan olabılır mı ?
    Referans Bahçeşehir'e hiç gittin mi Şahocuğum. Görmediysen bak:

https://www.youtube.com/watch?v=pzF2L2wvsDk
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir...

3. Bu tür patron hisselerinde her türlü üç kağıdı beklemek lazım. Acımasızca küçük yatırımcıyı doğradılar. Ama hissesini satmayan henüz kaybetmedi. Bu saatten sonra da satmak (tamamen şahsi düşüncem) intihar olur. Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Referans Bahçeşehir'e hiç gittin mi Şahocuğum. Görmediysen bak:

https://www.youtube.com/watch?v=pzF2L2wvsDk
    Bizim paramızla projeyi yaptı… Kuruş geri vermedi. Üstüne birde tahtayı aşağı sürdürüyor.. SPK uyuyor. Yazıklar olsun

5. Bugün bile düştü ya!! Helal olsun. En çok düşen tahta endekste

6. Öyle Yaşayın ki:
    Kimse Size Beddua Edip, ALLAH'A Şikâyet Etmesin.
    Herkes Sizi, ALLAH'A Emanet Etsin.

AZ ONCE TWEETERDA GÖRDÜM TAM BİZİM HIRSIZA GÖRE BİR DEYİŞ

7.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Bizim paramızla projeyi yaptı… Kuruş geri vermedi. Üstüne birde tahtayı aşağı sürdürüyor.. SPK uyuyor. Yazıklar olsun
    Ben hisseyi almadan önce bütün projelerini tek tek araştırdım. Bir kısmının satış ofislerini bile gezdim. A1 Capital'in bedelli öncesi yaptığı atraksiyonları görünce bunlar bir pislik çevirir muhakkak dedim kendime, hatta buraya da yazdım. Yalnız bu kadarına resmen pes...

Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    A1 Capital'in son günlerde milyonlarca lot toplamış olması rüçhan tahtasında gayet esaslı volatilite olacağına işaret etmekte. Bu adamlar bu işin kurdu ve her türlü algoritma ve hatta rakip hesap bilgileri (bu biz oluyoruz) ellerinde olacak. Haliyle naçizane tavsiyem rüçhan tahtasında fazla al-sat işine girilmemesi. Marj olmayacağı için ciddi kazanç ya da kayıplar oluşabilir. Yok ben sörf severim, benim işim bu diyen buyursun yapsın.
    Al sana sörf dediler. Sayın hayek'in dediği gibi resmen şiş kebap olduk.
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir...

8.  Alıntı Originally Posted by hissedarxd Yazıyı Oku
    referans bahçeşehir'e hiç gittin mi şahocuğum. Görmediysen bak:

https://www.youtube.com/watch?v=pzf2l2wvsdk
    bu projedekı daıreler satıldımı ? Satıldıysa hangı donem bılancolarına sırayet ettı, 2021 yılının son donem bılancosuna etkı edecek mı, yok bunlar 3, donemın ıcındemıydır ?

Sayfa 255/691 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305355 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •