Onemli Gunler Banner
Sayfa 255/339 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305 ... SonSon
Arama sonucu : 2705 madde; 2,033 - 2,040 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1. Bu günlük Eupwr ı pirim olarak altımıza aldık bakalım gün sonuna bunu koruyabilirmiyiz
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2. Eupwr düzeltme yapabilir inşallah ona uymayı bu sefer pirim olarak üstüne çıkmamız uymayacağını düşündürüyor bana + o bizden çok once başladı koşuya

3. Şimdi Baktım alfas Eupwr cwene rsı ler bir birine çok yakın ve yüksek ama para bu sektörlere aktığı için çok sıkıntı olacağını düşünmüyorum

4.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Şimdi Baktım alfas Eupwr cwene rsı ler bir birine çok yakın ve yüksek ama para bu sektörlere aktığı için çok sıkıntı olacağını düşünmüyorum
    Bu tarz çoşku ile giden firmalar indikatörler şişince satış gelecek diye düşünmemek lazım. Ya seans içi sert satar sonra toplar, yada 1-2 gün yatayda rahatlatır ..
    Europower satış yediği zaman Cwene e ne oluru ben de merak ediyorum bu arada....

5. Eupwr düzeltme yediğinde yatırımcısı buraya gelir diye düşünüyorum biz ona göre çok pirimsiziz patrona o esnada iki üç kap atması lazım demiri tavında dövmek için

6. Eupwr ı sert veriyorlar biz onun kadar pirimli olmadığımızdan olsa gerek daha iyi duruyoruz

7. Böyle hisse olamaz Eupwr devre kesti bizim şaşkın ördek pusulasını kaybetmiş gibi davranıyor Eupwr devreden çıksın bakalım ona göre yön belli olur

8. Açık söyliyeyim Eupwr a güvenmiyorum sert düşürebilirler

Sayfa 255/339 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •