Sayfa 256/975 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356756 ... SonSon
Arama sonucu : 7796 madde; 2,041 - 2,048 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. En güzel tarafı 4 yıldan uzun bir süre seçimin olmayacak olması,inşallah liyakatli,barışçıl,ülke sorunlarını çözmeye odaklı yönetimler görürüz...

2. Günaydın... Geç kalktım henüz bakıyorum işlemde yapamadım. Bu sabah düşen borsada kuyruğu dik tutmuşuz... Hayırlı işler...

3. 1.07 den aldiklarimi versem mi 1.15 ten beklesem mi bilemiyorum ?

eğer bir adam uğrunda çalışmadığı bir liraya sahipse, başka bir adam hiç almadığı para için çalışmıştır.

4. Endeks için geri geleceği beklentim var. Yabancı satışı devam ediyor buna rağmen endeks yükselişi pek mantıklı gelmedi bana. Endeks gevşeyebilir ama Hedef ne yapar kestiremedim.

5.  Alıntı Originally Posted by Yamuk Prenses Yazıyı Oku
    Endeks için geri geleceği beklentim var. Yabancı satışı devam ediyor buna rağmen endeks yükselişi pek mantıklı gelmedi bana. Endeks gevşeyebilir ama Hedef ne yapar kestiremedim.
    Endeks geri gelmez,hedef ne yapar dersen?

6.  Alıntı Originally Posted by Viop& Yazıyı Oku
    Endeks geri gelmez,hedef ne yapar dersen?
    Bahar geldi diyorsunuz yani... Bence ekonomi tarafında pek değişen bir şey olmadı... Endeksi izleyinnn

7. Ideasta ki amaç galiba hedef bilançosunu etkilemek değil. Acaba amac ıdeasi borsadan çıkartmak mi?

eğer bir adam uğrunda çalışmadığı bir liraya sahipse, başka bir adam hiç almadığı para için çalışmıştır.

8.  Alıntı Originally Posted by Yamuk Prenses Yazıyı Oku
    Bahar geldi diyorsunuz yani... Bence ekonomi tarafında pek değişen bir şey olmadı... Endeksi izleyinnn
    Yabancı seçim sonuçlarını olumlu karşıladı;dolar&faiz aşağı,endeks yukarı bir süre,ben endekste long,dolar da shortum,düşüncem bu yönde...

Sayfa 256/975 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356756 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •