Sayfa 257/406 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357 ... SonSon
Arama sonucu : 3243 madde; 2,049 - 2,056 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,992
     Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    He he, yakında V. van Gogh gibi kulağı bırakırız burada.
    Reha Başkan ekrana çıkmış, endeks uzaya çıkmış, ama yine beklenen hareketi yapamamış, tahtacı başkana takmış gibi.
    Adaminda sansina endeksin ucacagi güne denk gelmis ,
    Reha Başkanin hatrina bir 18 yap dimi cok cimri bu tahtacida
    Artik ok yaydan cikti, bundan snorasi icin gerekli olan hesap makinesi ve para sayma makinesi
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

2.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Artik ok yaydan cikti, bundan snorasi icin gerekli olan hesap makinesi ve para sayma makinesi
    18-20-21-22- hatta 30 olması gerekmiyor mu bu kadar açıklma ve hacim artışı kağıdı 30 lara taşımalı artık yetti

patron satmayacam demiş daha ne desin ama satarsa ondan ...... sı yok ytd.

Patron satmıyorsa siz de satmayın bakın ne oluyor özellikle bu gün satmayın ne olur satmayın

satmayalım hep beraber direnelim güzel günler alkim ve bizim için olacak

hadi bakın bu bir oyun saat 16-17 arasına kadar satmayalım bakın ne olacak görün ytd ky kardeşler destek lütfen akşama kadar satmayın akşam satmak isteyen satsın ytd ve vebal almak istemem kendi şahsi düşüncemdir.TAMAMEN İYİ NİYETLİ

ŞİRKETİN İTİBARINI KURTARMAK LAZIM

TAVAN TAVAN TAVAN 19,37 Yİ BU GÜN GÖRMEK İSTİYORUZ KORALAR SİZDE GERİ ALIM YAPIN LÜTFEN

ŞAKA YAPTIM SATIN SİZDEN KURTULALIM YUKARI ANCAK SİZ SATARSANIZ GİDER YTD.

OH OH NE GÜZEL SATIN SATIN

3.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku

Potasyumu da endeksi de takmadı, zirvesini geçmeliydi bence ama zayıf kaldı, bilanço da tatmin etmedi tabiki, 2022 başında bilanço ve yatırımcı sunumlarına göre kendine yol çizer artık. O zaman da konjonktür ne olur bilinmez.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,992
     Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Potasyumu da endeksi de takmadı, zirvesini geçmeliydi bence ama zayıf kaldı, bilanço da tatmin etmedi tabiki, 2022 başında bilanço ve yatırımcı sunumlarına göre kendine yol çizer artık. O zaman da konjonktür ne olur bilinmez.
    Gecmisle Alkimi satiyoruzla yaptilar,
    yakin gecmisimize is bedelsizle yaptilar

yani öyle ucacak kacacak beklentisi olanla icin kötü haberimi var
    yakın gelecekte spekülatif hareket yapmaz diye düşünüyorum.
    Reha baskani sunu sormak isterdim Dogal gaza zam yapildi da, zam bundan sonraki ürünlerin maliyetine etikli olacak
    onun arkasina sıgınmamak lazim,
    Dikkatlice bilancoyu ineleyenler borc ödedigimizi görür diyor puzzle mi yapiyoruz,
    Yaz Faliyet raporuna dimi
    Ben bilancoya cok daha iyi baktim baska seyler görüyorum benim kökenim alkimin karsindaki alman konsoloslugun
    altindaki lise bilir kendisi
    Yani basganin söylediklerinin %96 katildim %4 katilmadim pire icin yorgan yakilmaz
    Ben hisse satmayacagim diyor sataninda elini tutamam diyor , yani hisse satislari gelecek diyor anlayana
    Alkim BES oldu benim icin ,spekülatif harekette hic acimadan portföyün yarisini bosaltirim onun disinda ise
    temettümü bekler alirim onlada tekrar alkim alirim ,

Reha basgan konusmasinda ne kadar donanimli oldugunu gösterdi, Yer altindaki sicak su enjekte hikayesinin
    patentide kendisine ait , Adam Yüksek Makine mühendesi kendi isini yapiyor ,
    Bir çok makine mühendisi bilirim de kendi meslekleri haric her isin uzmandir

Benim açımdan Alkim olayi bitmiştir,
    Bedelsizleri bölündüğü fiyata getirecegim bu iside oturarak yapacagim yani
    Bezgin bekir modundayim

5.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Gecmisle Alkimi satiyoruzla yaptilar,
    yakin gecmisimize is bedelsizle yaptilar

yani öyle ucacak kacacak beklentisi olanla icin kötü haberimi var
    yakın gelecekte spekülatif hareket yapmaz diye düşünüyorum.
    Reha baskani sunu sormak isterdim Dogal gaza zam yapildi da, zam bundan sonraki ürünlerin maliyetine etikli olacak
    onun arkasina sıgınmamak lazim,
    Dikkatlice bilancoyu ineleyenler borc ödedigimizi görür diyor puzzle mi yapiyoruz,
    Yaz Faliyet raporuna dimi
    Ben bilancoya cok daha iyi baktim baska seyler görüyorum benim kökenim alkimin karsindaki alman konsoloslugun
    altindaki lise bilir kendisi
    Yani basganin söylediklerinin %96 katildim %4 katilmadim pire icin yorgan yakilmaz
    Ben hisse satmayacagim diyor sataninda elini tutamam diyor , yani hisse satislari gelecek diyor anlayana
    Alkim BES oldu benim icin ,spekülatif harekette hic acimadan portföyün yarisini bosaltirim onun disinda ise
    temettümü bekler alirim onlada tekrar alkim alirim ,

Reha basgan konusmasinda ne kadar donanimli oldugunu gösterdi, Yer altindaki sicak su enjekte hikayesinin
    patentide kendisine ait , Adam Yüksek Makine mühendesi kendi isini yapiyor ,
    Bir çok makine mühendisi bilirim de kendi meslekleri haric her isin uzmandir

Benim açımdan Alkim olayi bitmiştir,
    Bedelsizleri bölündüğü fiyata getirecegim bu iside oturarak yapacagim yani
    Bezgin bekir modundayim
    abi ben onu bunu bilmem patronda olsa tahtacıda olsa bu kağıdı bu kadar haber varken buralarda süründürmez.Bütün firmalar 3-5 kat arttı ,tamam bu da bölündü pay sayısı arttı ,yatırımı var ,ödemeleri var vs. ama kazanmak herkesin hakkı ,birde herşeyi dolarla alıp satan firma kardeş ytd.beklerim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,992
     Alıntı Originally Posted by kral2330 Yazıyı Oku
    abi ben onu bunu bilmem patronda olsa tahtacıda olsa bu kağıdı bu kadar haber varken buralarda süründürmez.Bütün firmalar 3-5 kat arttı ,tamam bu da bölündü pay sayısı arttı ,yatırımı var ,ödemeleri var vs. ama kazanmak herkesin hakkı ,birde herşeyi dolarla alıp satan firma kardeş ytd.beklerim.
    Sen elmayi seviyorsun diye elmaninda seni sevmesi sartmi demis sair ,
    Bistte dedigini yapan firmalar var yapmayan firmalar var Sasa yapanlardan da Alkim ise böyle
    belki beni sasirtir yapar ama hic sanmiyorum,
    En hayirli haber bizim icin blok hisse satimi bir yabanci emeklilik fonuna, Norvec isvec fark etmez.
    Bol kazanc,

7.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Sen elmayi seviyorsun diye elmaninda seni sevmesi sartmi demis sair ,
    Bistte dedigini yapan firmalar var yapmayan firmalar var Sasa yapanlardan da Alkim ise böyle
    belki beni sasirtir yapar ama hic sanmiyorum,
    En hayirli haber bizim icin blok hisse satimi bir yabanci emeklilik fonuna, Norvec isvec fark etmez.
    Bol kazanc,
    abi bende öyle diyorum yabancı yada güçlü yerli ortakla bak neler olur neler Reha başkan bunu bir düşünsün derim.

ytd

8. Hisse üzerindeki ölü toprağını atacak sanki. Hadi hayırlısı..

Sayfa 257/406 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •