Sayfa 259/1002 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359759 ... SonSon
Arama sonucu : 8014 madde; 2,065 - 2,072 arası.

Konu: Viop XXXVIII

1.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    11 günde aldığı mesafeyi 3 günde vermiş...ayılar gerçekten çok acımasız oluyor...boğalar daha insaflı...evet soluksuz çıkış oldu ama alınan mesafe ve bunun zamanı düşüşlerde çok daha acımasız...

hayır aldınız 274 binlere kadar iyi hoş...taban taban geri vermek nedir yav? günlerce didindiniz sürdünüz yukarı şimdi paldır küldür indirmek nedir? kim ne kazandı bu işten? spotta alınan onca mal satılabiliyor mu böyle taban falanla?

kim bu işlemlerden nasıl kar ediyor gerçekten merak ediyorum...
    Satan kar etmiyor zaten.Açık kapatmak için satmak zorunda kaldılar. Ellerinde çok mal var. Yatayda yedirmeden aşağı basmak onların da işine gelmez.

2.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Hakikaten dayu nasıl batmadik?

Long olmadık da öyle batmadik tabi dayu

Spotu vursun vurduğu yere malın ederini ben biliyorsam hiç korkmam. Viop öyle değil dayu terste longa kaldı isen acıması yok. Ula benim kebap için açtığım 5 tanecik bile yarın bizi kuzu çevirme edecek baksana işlere.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    33bin jeton poz. kapatılmış, kaldı 444bin jeton

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    kullandığım robot bu şekilde çalışıyor...asla geceye poz yok...gün içi ununu ele eleğini as...ertesi gün sıfırdan başla...GAP ler kaçıyor bazen ama olsun bize kaçmasından iyidir...en azından gece veya sabaha kadar gelen poza ters bir haberde yamulma ihtimalin sıfır...gün içi dayak yersen o ayrı...

altın kural bu bence...asla geceye pozda kalma...ve asla yüksek kaldıraç kullanma...önce ayakta kal sonra para kazanmayı düşün...

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    1. Bu ülkede geceye poz bırakılmaz.

2. 1. Kural asla unutulmaz.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    kullandığım robot bu şekilde çalışıyor...asla geceye poz yok...gün içi ununu ele eleğini as...ertesi gün sıfırdan başla...GAP ler kaçıyor bazen ama olsun bize kaçmasından iyidir...en azından gece veya sabaha kadar gelen poza ters bir haberde yamulma ihtimalin sıfır...gün içi dayak yersen o ayrı...

altın kural bu bence...asla geceye pozda kalma...ve asla yüksek kaldıraç kullanma...önce ayakta kal sonra para kazanmayı düşün...
    robot bugün dinlenmiştir
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

5.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku

Şahsi fikrim 2.5 kaldıraçın üstü pozisyonlar yüksek risk grubuna giriyor endeks kontratta. Pay vadelide ise 2. Sağlam bir nakit teminat ve 1.5-1.6 kaldıraçla gayet güzel işlemler yapılabilir.

Öyle 6-10 kaldıraç vs. işleme giren arkadaşlarımızı cesaretleri için kutluyorum.

6. 65 kontrat short pozisyonum vardi 1800 lerde ve cok zarar almadan kapattim
    istersen kaldirac kullanma 1800 den 2700 e giden bir piyasada tutulan pozisyonun zarari kolay kolay cikmaz
    diyeceksinki 2700 den 2045 e dustu. dusmeyede bilirdi 3500e surer ordan 2500 e duzeltme yapar yatayada baglayabilirdi
    suan ayni sekilde 2400 den long acan bir adam isterse 6ay isterse 1 sene beklesin belki 2400 leri bir daha gormuyecek
    Dusuk kaldirac yuksek kaldirac hic alakasi yok bunun tek faydasi bugunku gibi bir durumda zarari kapatmak icin nakit arayisina girmezsin
    en son 23xx lerde short acmistim baktim gene aliyor 35 puan ile stop oldum daha sonra elim zaten short tusuna gitmedi
    1 kural Stop olucak stop olmayan her pozisyon istedigin kadar teminatin olursa olsun teorik olarak batar

18xx den acilan pozisyonlari 2700 e kadar dayandirabilirdimde sorun olmazdi ama sunuda eklemekte fayda var teminati rahatlatmak adina 10.000$ 9.45 den bozdurmustum dolar 18 iken kurdan zarar 90bin di bugun dolar biraz dustude kurdan zararda dustu
    ....

2000 lerden 2700 lere gidiş ve sonra 2100 lere geri geliş 15 iş günü sürdü, bu arada dolar spekülasyonu beraber ilerledi.. şimdi aşağı yukarı hareketin başladığı yerlerdeyiz hem dolarda hem de endekste..endeks APS azalıyor, dolar tarafına bakmadım orada sadece bir kaç tane dolar bazlı hisse pozu açmıştım. satış devam edecekse 1900 lere ilk etapta bir tabanda zaten geliyorlar.. öyle bir şey olursa ondan sonra 4. gün tabana gider mi yoksa bu senaryolar tamamen rafta yarın hiç bir şey olmamış gibi devam mı? bu arada teminatlarda sürekli artıyor, yarın da düşerse kaldıraç 7 civarına filan gelmiş olacak.
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

8. Ben size demedim mi viopta endeks vadeli şort banka vadeli long. Aradaki fark 100 den 65 lere düşmüş. Ağrısız kontrat başı 30 yani 3 bin. 100 kontrat açsanız 300 bin.

Deniz yatırım endeks çıkarken banka 4 ay vadeli, 2.ay vadeli altında işlem gördüyordu. Basıp duruyordu.

Arkadaşlar kolay para yok.

9 tlden dolar aldıysan 18 tlden satacaksın.
    500 tl gram aldıysan 1000 tlden satacaksın.
    130 dan borsa aldıysan 260 dan satacaksın.

Cuma günü tüm hisselerimi satmıştım. 14.30 civarı arkadaşa da wp'den yazdım.
    Endeks vadeli banka vadeli pairtrade'i karla kapattım ama daha karlı kapabilirdim. Nasip.
    850 tl den altın sattım 700 den yerine koydum. Hanım dırdır ediyordu 3bin zarar ettik diye bugün 3 bin karla yerine koyduk (GLDTR-Düşer çıkar bilemem maliyet aşağılarda 350-500 arası)

YEDİRMEZLER.

Bu YEM de dolar endeksli tl mevduatı demek, Dolarına el koydum demek. Seve seve dolarını Mb'sına devredeceksin. YEM (Yeni Ekonomik Model) böyle diyor. YEM olmayın. Yoksa 3,65 ten alırlar elinden.

Sayfa 259/1002 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359759 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •