Sayfa 259/339 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309 ... SonSon
Arama sonucu : 2705 madde; 2,065 - 2,072 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1. Savunma fuarı bugün başladı. Bu konuya ben çok önem veriyorum. Sadece güneş paneli işi yapmayı düşünmüyor firma. Farklı inovatif işler de yapıyor. Bu da ileride ciroya olumlu yansıdığı zaman farklı şeyler konuşabiliriz.
    2 ayda 2,5 a katladı hisse fiyatı... Bu ufak bir şey değil...

2. Ekranı kapatıyorum ayın 2 sine kadar
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

3. Kâr cebe yakışır mantığıyla cvenerji den ayrıldım Eurpw a taban yaptırdılar umarım bunu yaptırmazlar herkese bol kazançlar dilerim saygılarımla

4.  Alıntı Originally Posted by NeverGiveUp Yazıyı Oku
    Siz ne düşünüyorsunuz bilmiyorum fakat enerjilerdeki bu yarış atı pozisyonu beni tedirgin ediyor. Olası bir düzeltmeyi herkes bekliyor zaten hem endeks bazında hem de enerjiler özelinde. CW bundan ne derece etkilenir bilmiyorum. Tahta hep doldura doldura ağır başlı geldi fakat son dönem çıkışları sert oldu biraz. YTD..
    Aslında dün tahmin de ettim, nakite gecsem mi diye kafada kurdum. Yeterli tecrübem yok, sadece sezilerimle hareket etmek istemedigim icin vazgectim. Umarım hızlı bir düzeltmedir, basamak olarak kullanıp cabuk toparlar.
    "..Ne dilersen Hak'tan dile,
    Kılavuz ol doğru yola.."

5. Böyle tavan taban giden hızlı hisselerde al sat yapamazsınız... Satarsınız 1 taban daha yer. Ne güzel yaptım dersiniz. Arkasından bir haber gelir 3 tavan yapar..Alamazsın bir daha...
    Ya da tersi de olur...Çöker gider...Bilinmez ..

Yani satayım alttan alırım çok doğru bir bakış değil..Bist30-50 hisselerinde bu olabilir ama bu hisselerde olmaz..
    Dediğim gibi dönem enerji dönemi ve Cwene yada başka güvendiğiniz bir enerji hissesine biraz şans verin. Bakın bakalım yılı sonu ne olacak diye...

6. 2023 de alınan iş miktarları....

7.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Böyle tavan taban giden hızlı hisselerde al sat yapamazsınız... Satarsınız 1 taban daha yer. Ne güzel yaptım dersiniz. Arkasından bir haber gelir 3 tavan yapar..Alamazsın bir daha...
    Ya da tersi de olur...Çöker gider...Bilinmez ..

Yani satayım alttan alırım çok doğru bir bakış değil..Bist30-50 hisselerinde bu olabilir ama bu hisselerde olmaz..
    Dediğim gibi dönem enerji dönemi ve Cwene yada başka güvendiğiniz bir enerji hissesine biraz şans verin. Bakın bakalım yılı sonu ne olacak diye...
    Al sat için yapmadım yeterli gördüm kendimce gitsin isterim başka sektör hisselerine ilave yapmak için inşaat ve gıda
    Enerji hisseleri bir hayli prim yaptı daha da gidermi gider yolu açık olsun

Sayfa 259/339 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •