Sayfa 26/913 İlkİlk ... 1624252627283676126526 ... SonSon
Arama sonucu : 7300 madde; 201 - 208 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. bu arada kapanışın 7,11 olduğunu sanıyordum meğer 7,14 imiş....güzel bir kapanış olmuş....%1,5 a yakın çıkış yaptı...gün içinde gördüğü en yüksek yer olan 7,19 a çok yakın....buda güçlü durduğunu gösteriyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. hisse agresif olmayan bir çıkış trendine giriyor olarak görüyorum....satış baskısını yeni yeni kırıyor...çıkış yavaş yavaş devam edecektir....ilk ana dirençlerden birisini 7,40-50 lerde görüyorum...hafta sonuna kadar orayı görme ihtimali benim açımdan yüksektir..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. bu arada rsi 50 nin üstüne çıkmış...geçen gün diplerdeydi...rsi nin zirvesi daha önce 78 olmuş....yani rsi daha çıkacak yolu var diyor...macd fiyatı yeni kesti...oda kendince gidecek diyor...20 lik ema da beni yukarı kesti ve kutpo güçlendi diyor....her geçişte güzel bir prim yapmış...

kısacası teknik de güzelleşiyor..agresif olmasada çıkışına devam ediyor....aza yetinenler için güzeldir...geçen gün kutpo için risk azdır demiştim...o vakit fiyat 6,84 civarında idi...benim maliyet de 6,95 olmuştu...buna da kısmet diyelim artık dostlar...bana göre hala da risk azdır tabi fiyat yukarı gittikçe risk de haliyle yükseliyor....gerçi iyi bir bilanço gelirse risk gene de az olacaktır ama bilanço riskini almak istemeyenler belirli bir yerden sonra temkinli olmalarında fayda var...kendi adıma ise bu riski almak istiyorum...çünkü yaptığım çalışmada o cirodan zarar çıkarması çok zor bir olay olarak görüyorum....

hayırlısı olsun dostlar......

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    senin gidi seni..... bir de kendine acemi diyorsun.... evet dostum 7,20 nin alınacağını düşünmüştüm ama ne yazık ki olmadı .....ama 7,11 ağırlıklı ortalamasından kapandı...böylece de 7,10 un destek olduğunu teyit etti...benim yanılgım bu işi daha kısa sürede yapacağı konusundadır...yoksa çıkış trendi konusunda bir sıkıntı yok...hisse gün geçtikçe toparlanıyor...yatırımcılar bu gün endeks hisselerini ve diğer bahsetmiş olduğum hisselerde şanslarını denediler..endeksin yatay veya hafif artıda olduğu vakitte buraya hızlıca geleceklerini tahmin ediyorum....

bolinger bandın üstü denenecektir diye düşünüyorum....ama ne zaman onu bilemem...tabi bilançoda kötü bir süpriz de oluşmazsa bu konudaki fikirlerime güveniyorum....
    7.10 üstü 2 kapanış daha yapsa sonra 7.18 direncini geçse ve kalıcı olup esas büyük direnç 7.49 geçse ne güzel olurdu.. en azından bilançoya kadar..

5. Net Dönem Karı veya Zararı: 35.553.213

Son çeyrekte 1,15 m gibi bir zarar var.

6.  Alıntı Originally Posted by thugz2gether Yazıyı Oku
    Net Dönem Karı veya Zararı: 35.553.213

Son çeyrekte 1,15 m gibi bir zarar var.
    geçen senenin aynı donemine göre:yaklaşık 10.00 m kar.....(bakış acısı)

7. Gerçekler satıldı şimdi beklentiler alınacak. Sorun yok..

8. Bakalım spek ne yapacak,
    Geçen yıl 25 kar fiyat 4 tl, bu sene 35 kar fiyat 7 tl.
    Basit orantı fiyat 1.5 tl pahalı.
    Büyük hayal kırıklığı, büyük operasyon, bol reklam, yanlış hatalı bilgi.
    Bilançoyu inceliyeceğim, ilk görüntü böyle

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 26/913 İlkİlk ... 1624252627283676126526 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •