Onemli Gunler Banner
Sayfa 26/143 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon
Arama sonucu : 1143 madde; 201 - 208 arası.

Konu: ALBRK - Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.

1. Bu arada İnfo'nun yaptığı satışlar Bizim menkul takasındaki Latif Topbaş'ın hisseleri galiba.

2.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Yok şuanda kafa kafaya.

Şu aklinizda bulunsun, bedelli nominal 1 tl den yapiliyorsa (%90 bu şekilde olur) kac lira ödersiniz size o kadar hisse verilir.

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Çünkü bir de nominali 1tl olmayan primli bedelli var.İnsanlar nominal 1 tl ile hisseyi 1 tlden almayı birbiri ile karıştırıyor.Gerçi sektör çalışanlarının çoğu azıcık karışık olsa rakamlar oranlar bedelli+bedelsiz beraber olduğunda onlarda karıştırıyor.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3. infonun spottan baskı kurayım ruchanları alayım teorisi elinde patladı...

1,20 sattıgı malları geri çiziyor...

4.  Alıntı Originally Posted by HOOK Yazıyı Oku
    Baldayı adamlar sana çalışıyor valla bayrak riskini almak istemeyenler ve parası olmayanlar ve bugün alıp satmak isteyen ile bence 1.20 mümkün ben oralara gelerise çok yüklü mal almayı planlıyorum hadi hayırlısı
    Allah bereket versin 1.20 oldukça yüklü mal aldım 1.28 e hepsini verdim daha önceki tüm zararlarım temizlendi hissede 1.20 yi bekleyeceğim gelirse daha da yüklü alacağım bu sefer

5. İnfoya ne kadar teşekkür etseniz az o zaman zira siz çıkabilmişsiniz hemde yüklü o daha çıkabilmiş değil elindekileri.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6. info 60 milyon eksiden 30 milyon eksiye düştü...

dipten sattıklarını tepeden alıyor...

7.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    info 60 milyon eksiden 30 milyon eksiye düştü...

dipten sattıklarını tepeden alıyor...

Tekrar dipten satmak için alıyor olabilirmi?
    ...

8. Bu günlerde şunu anladım belli bir yerden sonra mantık armak yanlış bölünmeden 2 3 gün önce 2 nin üstünde taş gibi tutacaksın sonra 1 hafta sonra 1.18 şaka olsa gerek eğer banka batmadıysa ben 1.20 den ne gelirse toplarım ne ınfo ne başka kurum ne yaparsa yapsın

Sayfa 26/143 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •