Sayfa 262/1023 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312362762 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 2,089 - 2,096 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Cumhurbaşkanı konuşuyor. Imf para istemiş biz vermek istemişiz onlar kabul etmemiş. Mb kasası 120 milyar dolar diyor. Bu merkez çok yalancı. Geçen hafta 87 milyar dolar dedi. Daha neler neler.

Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Haklısın tabi..

Ama 3.10 ları geçerken dolar 2016 ekiminde nereye gidecek buradan aldın kaçtan satacan lafları vardı..
    Çok iyi hatırlıyorum bir eylül sonu vadem dolmuş komple dolara geçmeyi düşünürken bu işlerden anladığını iddia eden bir abimin tavsiyesi ile "buradan aldın diyelim nereden satacan yawwww" yollu sorması üzerine vazgeçtim idi..

3.94 den döndü biliyorsun..

Halk a gelince..Oyun olduğunu düşünüyorum..Atilla H. ın yargılandığı bir davada bankaya ceza çıkmadı diye pompa yapıyorlar..
    Halbuki HALKB daha konuşulmadı bile..

O da başlayabilir..

O zaman yüzde 20 tabanı ve doları görürüz hep beraber..

Haa tabi HALKB konusunda bizim kiler anlaşır mı anlaşmaz mı ..

Orası meçhul..Şu anda grafiklere bakarak mal devir teslim ediyorlar DİYEMEYİZ..
    ben teknik universite mezunuyum, eminonunde kuslara yem atma olayini cok severdim.. pala da bunu yapiyor dovizde su an, sonra ceeeeee diyecek..
    hadi eyvallah ihtiyar kurulu , hava guzel ben kacar..

3. kolay yoldan para yapan beton kafalı inşaat ve arsa zenginleri kolay parayı böyle harcıyorlar. :-) alınteri sıyıran adam parayı böyle harcayamaz!

Türkler akın akın gidiyorlar, dönüşte çorba parası bile kalmıyor

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/t...diyor-40797667

4. katmadeğerli döviz geliri böyle yaratılmalı... beton kafalı olarak değil...

İrlanda'da ameliyat tarihini 1 yıl sonraya verdiler... Türkiye'de ameliyat oldu

http://www.hurriyet.com.tr/dunya/irl...-oldu-40797649

5.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    katmadeğerli döviz geliri böyle yaratılmalı... beton kafalı olarak değil...
    Termal ve termalle beraber sağlık turizmi de bu ülke için çok önemli diyorum. Bakalım beton sevdası buna izin verecek mi

6. Enki? Bak yeni patronlarımız gelmiş bile. sen uyuma bak. dümen döndü uzak doğuya. Afrika da zaten satılan her maden ocağını kökünden ÇİN liler aldı.

ÇİN yeni para yatıracak yer arıyor. Bizde de borç çok yeni patron arıyoruz. ÇİN ile anlaşıp devam ediyoruz yolumuza. Hayırlı uğurlu olsun.

ABD nin liderliği bitmek üzere Trump manyağı sayesinde.

değişiklik tam gaz devam...

Şangay Altın Borsası'ndan Borsa İstanbul'a ziyaret

https://www.dunya.com/finans/haberle...-haberi-410590

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    ABD nin kucağından inip ÇİN in kucağına biniyoruz. Yeni çekik gözlü patronumuz hayırlı olsun!

Moğolistan ziyareti herhalde bunun için planlandı.

"Ruslar bize net teklifte bulundu. 'Çin, Rusya, Türkiye arasında kredi havuzu oluşturalım' dediler. Türkiye için 60-70 milyar dolara çıkabilecek yeni bir kaynağın oluşması için çalışma teklifinde bulundular.

Amerikan varlıklarından çıkan Çin parasının Rusya, Türkiye gibi ülkelere girmesi söz konusu. Yerel para birimlerinin kullanılması başta olmak üzere yeni kredi imkanlarının tanımlanacağı, Çin varlıklarının Türkiye ye daha hızlı gireceği bir dönemin kapısı açıldı"

https://www.aydinlik.com.tr/cin-ve-r...ari-nisan-2018

7. Doğan Medya Grubu'nun Demirören'e satışında Ziraat Bankası kredisi de kullanıldığı belirtiliyor.
    Türkiye tarihinin en büyük medya sahipliği değişimini ifade eden Doğan Medya Grubu’nun AKP'ye yakın Demirören grubuna satışında Ziraat Bankası kredisi de kullanıldı. T24'ün haberine göre, 1,2 milyar dolar olduğu belirtilen satış işlemi için oluşturulan bankalar arası konsorsiyumda devlete ait Ziraat Bankası da yer aldı.
    http://www.abcgazetesi.com/dogan-med...ldi-82870h.htm

Dünya ticaretinin yaklaşık %60 nın yapıldığı para birimini kıçı kırık bist ile mukayese eden kafa !
    pala mala..
    işin mi yok senin
    150 basamakmış
    % 1 milyon seyrettin
    sadece lak lak
    ekstreni yapıştır

başka yerde boş yap..
    Ciddiye almamak lazım
    akıllanırlar birgün elbet
    paranın sahibi olan ve parayı kazanan pek atıp tutmaz
    bunlarınki mastürbasyon
    haa çok mu iddialısın, ille sidik yarışımı istiyorsun buraya extreni yapıştıracaksın
    yok öyle en alttan aldım en üstten verdim
    buradakilerin çoğu bu sallayanların gittiği yoldan gidip dönmüş olanlardır.

amaç: paramızın değeri ve en önemlisi paramızın kendisi kaybolmasın..

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Enki? Bak yeni patronlarımız gelmiş bile. sen uyuma bak. dümen döndü uzak doğuya. Afrika da zaten satılan her maden ocağını kökünden ÇİN liler aldı.

ÇİN yeni para yatıracak yer arıyor. Bizde de borç çok yeni patron arıyoruz. ÇİN ile anlaşıp devam ediyoruz yolumuza. Hayırlı uğurlu olsun.

ABD nin liderliği bitmek üzere Trump manyağı sayesinde.

değişiklik tam gaz devam...
    Çinliler çok mu seviyorlar Türkiye yi, ? Türkiye ihracatının %60 ını Çine mi yapmaya başlayacak ? Dolar yerine YUAN mı kullanacağız bundan sonra ? Yani YUAN da yükseliş kaçınılmaz diye başlığı değiştirelim mi ?

Sayfa 262/1023 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312362762 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •