Sayfa 265/596 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365 ... SonSon
Arama sonucu : 4763 madde; 2,113 - 2,120 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by izmirli_hoca Yazıyı Oku
    Başkası kafa patlatsın..
    Olmadı ama bak şimdi ne güzel orta gelmiş.Nasıl olsa her yol mübah.

Siz aynen böyle devam edin nasıl olsa çorbaya fare kaçtı falan yazıp açık yaptığınızda tahtadan elinizi ayağınızı kestiler yine aynısı olur 6 ay uğrayamazsınız buraya.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    İmtiyaz diye bir şey kalmaz,yönetim kuruluda Konukoğlu,Tarman vs..soy isimli kişilerden oluşur.
    İmtiyazla bu konun bir alakası yok.(bence)
    Bedelli sermaye artışının önü açılır mı?

YTD
    Son düzenleme : iki gozum; 03-04-2019 saat: 19:01.

3.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    İmtiyazla bu konun bir alakası yok.(bence)
    Bedelli sermaye artışının önü açılır mı?

YT
    Ne oldu TSKB den ümidiniz kalmadı mı?Hayır öyle olmaz o zaman UFUK yatırım alır şirketi ( bence).Siz şimdiden onda pozisyon alın.

Bugün burası çok güzel oldu ha.Sayenizde durumlara ayıkmayan hiçkimse kalmamıştır.Biz 6 ay uğraşsak beceremezdik bunu.Gerçekten çok teşekkürler.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Olmadı ama bak şimdi ne güzel orta gelmiş.Nasıl olsa her yol mübah.

Siz aynen böyle devam edin nasıl olsa çorbaya fare kaçtı falan yazıp açık yaptığınızda tahtadan elinizi ayağınızı kestiler yine aynısı olur 6 ay uğrayamazsınız buraya.
    Harbiden boş sözler. Hoca asla açık yapmaz bunu bilin.
    Aldığı zaman alır ve bir şekilde yazar aynen satınca yaptığı gibi..
    Bedavalar torun hesabına..

Ve LÜTFEN, olayı sana, bana, şahıslara dökme..
    Bu gibi sataşmalara artık asla cevap yazmayacağım.
    Lütfen üsteleme..

5.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    İmtiyaz diye bir şey kalmaz,yönetim kuruluda Konukoğlu,Tarman vs..soy isimli kişilerden oluşur.
    Aslında KY için fazla birşey değişmez.

Bakınız ÇEMTAS,BUCİM,SANKO,AGYO vs..

MAL AYNI MAL...

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Ne oldu TSKB den ümidiniz kalmadı mı?Hayır öyle olmaz o zaman UFUK yatırım alır şirketi ( bence).Siz şimdiden onda pozisyon alın.

Bugün burası çok güzel oldu ha.Sayenizde durumlara ayıkmayan hiçkimse kalmamıştır.Biz 6 ay uğraşsak beceremezdik bunu.Gerçekten çok teşekkürler.

Ben hiç bir zaman sizin gibi sadık ortak olmayı beceremedim.
    Ucuz buldummu alırım kazanınca satarım,ben bunu hep yaparım.

YTD

Biraz sonra orjini silicem.

7. Sataşma değil bu bir fiil gerçek.İyi takip eden herkes geçmişe bir baksın herkes anlar durumu.Sen dua et de arada farklı farklı birbiri ile çelişkili ne yazıların var arada onlara denk gelmesinler.Sana kişisel en ufak kötü düşüncemde yok.Çünkü herkes hak ettiğini alır.Tıpkı buradaki bazıları gibi.

8.  Alıntı Originally Posted by CARİ Yazıyı Oku
    ilk üç ayda 500 ton üzeri ihracat olduğunda ne olacak çok merak ediyorum.
    Ümitle bekliyoruz.

Ytd.
    Saygılar.
    Sayın Cari,ihracattı,gemilerdi derken şirket nazara geldi,merak etmeyin ihracat arıza giderilince aynı tempo devam edecektir,inşallah en kısa sürede her şey yoluna girer...Allah’tan kimseye bir şey olmamış,iş kaybı bir şekilde telafi edilir,olay günü bölgede rüzgarın batıdan esmeside olası bir çevre faciasını engelledi.

Sayfa 265/596 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •