Sayfa 266/595 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366 ... SonSon
Arama sonucu : 4756 madde; 2,121 - 2,128 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Geçmiş yıl karları 221 milyon TL...
    Gelecek dönem bilançolarda bu kadar zarar yazarsa durum ne olur?

YTD
    Gelecek dönem bilançolarda yıllık 221 milyon ve daha fazlası karlar yazarsa durum ne olur?Asıl sorgulanması gereken gerçek bu olmalı ve öylede olacaktır.

2. Birileri yıllardır Çin işkencesinden tutunda Nazi işkencesine kadar bilimum işkenceyi uyguladı bu hissede,ancak bizi hiç bir şekilde sindiremediler hatta geçen yıllar sonunda geldiğimiz noktada motivasyonum iyice arttı,ancak tüm bunları yapanların iflahının kesilmeye başladığını hissediyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku

Ben hiç bir zaman sizin gibi sadık ortak olmayı beceremedim.
    Ucuz buldummu alırım kazanınca satarım,ben bunu hep yaparım.

YTD

Biraz sonra orjini silicem.
    Yaw neyini silicen silme kalsın orada ibreti alem için.Kaç yıl önceki işlemin Bu 1,42 den TSKB satış.Şu an veriliyorsa bizde verelim.Herhalde arşivde böyle bunları saklıyorsun çıkarıp çıkarıp servis etmek için.Daha geçen yazmadın mı burada dolaylı bize çalışıyorsunuz diye.Hey güzel Allahım ya sen nasıl şaşırtıyorsun insanı bazen.Neresinden tutsan çok fena çuvalladın bu sefer.

Arkadaş konuşmayayım diyorum susayım diyorum burada bazılarına harbiden müstehak diyorum.Maşallah bana yazı yazdırtmak için elinizden geleni yapıyorsunuz.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4.  Alıntı Originally Posted by izmirli_hoca Yazıyı Oku
    Aslında KY için fazla birşey değişmez.

Bakınız ÇEMTAS,BUCİM,SANKO,AGYO vs..

MAL AYNI MAL...
    CEMTS işi olmamış 1 liradan 7 liraya gitti daha ne olsun.Bugün kabul gününüz herhalde.Yaw millet burada yanlış adrese sallarken biz adres gösterdiğimizde o zamanda 1-2 kelime karalayıverseydiniz ya madem bu kadar hakimsiniz olaya.Harbiden bu gün bu topicde olan bitenlere şaşkınlık içerisindeyim.

Madem tahtada yazdıklarınızı yapabilecek gücünüz var. Nedir buna özellikle son zamanlarda herkesi ikna etme çabası???????????Tahta orada gerekeni yapın haklı çıkarsanız paraya para demezsiniz zaten.Ama lütfen tersi olursa o seferde biz yine bildik diye buraya gelmeyin.Bugün bu topic gerçekten ayrı bir ilginç oldu.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Yaw neyini silicen silme kalsın orada ibreti alem için.Kaç yıl önceki işlemin Bu 1,42 den TSKB satış.Şu an veriliyorsa bizde verelim.Herhalde arşivde böyle bunları saklıyorsun çıkarıp çıkarıp servis etmek için.Daha geçen yazmadın mı burada dolaylı bize çalışıyorsunuz diye.Hey güzel Allahım ya sen nasıl şaşırtıyorsun insanı bazen.Neresinden tutsan çok fena çuvalladın bu sefer.

Arkadaş konuşmayayım diyorum susayım diyorum burada bazılarına harbiden müstehak diyorum.Maşallah bana yazı yazdırtmak için elinizden geleni yapıyorsunuz.

Evet bu gördüklerin eski işlemlerim.

YTD

Yine yeniden alım zamanım.
    Siz daha çok çalışın bizim için, ben portföyü büyüteceğim.

YTD

Diğer hisseleri dillendirme yeter bu kadarı sanıyorum.

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Şimdi bir de yere göğe sığdıramadığın ISGYO da ne öğrendinde zararına satış yaptın dicem devre keseceksin herhalde.Bu mesajı silicem diyorum ya harbiden belli noktadan sonra burada bazı şeyler umrumda değil.

Sadık ortak olmadığımı yazmıştım.
    Lütfen başka hisseleri dillendirme.
    İŞGYO dan bedelsizi ve temettüyü aldıktan sonra sattım, güncel fiyatı 0.93.

YTD

Sayfa 266/595 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •