Sayfa 266/1024 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366766 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 2,121 - 2,128 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Eeee sonra satacak bi bok kalmayınca ne olacak.!!????
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

2. Brent petrol 72 dolar.Dolar TL 6.1710
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

3. Türkiye cds 505,40 % 2,56 20/08/2018 16:56:01
    kapanış: 492,78 güniçi en yüksek: 505,40 güniçi en düşük: 492,65
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    Odatv'den bir haberden kesit :

Milli Eğitim Bakanlığının açıkladığı örnek kitap ve film listelerini eleştiren Eğitim İş, konuyla ilgili açıklama yaptı. Sezai Karakoçun Diriliş Neslinin Amentüsü adlı kitabını tavsiye listesine koyan Milli Eğitim Bakanlığını eleştiren Eğitim İş, Adına kitap bile demekten imtina ettiğimiz Diriliş Neslinin Amentüsünün 13. sayfasında Kuran da sağcılar Allah topluluğudur, solcular da şeytan topluluğu olarak vasıflandırılmıştır şeklinde skandal ifadeler bulunmaktadır dedi.

Bu zihniyete, eğitimin teslim edilmesine ses çıkarmayan,
    Borç batağındaki bütün iş adamları ve şirketler şunu bilsin :

FAİZDE YÜKSELİŞ KAÇINILMAZ.
    VATANDAŞIN, TASARRUFLARINI, SİZDEN UZAK TUTMASI VE SİZE S....R ÇEKMESİ KAÇINILMAZ !

5.  Alıntı Originally Posted by izmut Yazıyı Oku
    Odatv'den bir haberden kesit :

Milli Eğitim Bakanlığının açıkladığı örnek kitap ve film listelerini eleştiren Eğitim İş, konuyla ilgili açıklama yaptı. Sezai Karakoçun Diriliş Neslinin Amentüsü adlı kitabını tavsiye listesine koyan Milli Eğitim Bakanlığını eleştiren Eğitim İş, Adına kitap bile demekten imtina ettiğimiz Diriliş Neslinin Amentüsünün 13. sayfasında Kuran da sağcılar Allah topluluğudur, solcular da şeytan topluluğu olarak vasıflandırılmıştır şeklinde skandal ifadeler bulunmaktadır dedi.

Bu zihniyete, eğitimin teslim edilmesine ses çıkarmayan,
    Borç batağındaki bütün iş adamları ve şirketler şunu bilsin :

FAİZDE YÜKSELİŞ KAÇINILMAZ.
    VATANDAŞIN, TASARRUFLARINI, SİZDEN UZAK TUTMASI VE SİZE S....R ÇEKMESİ KAÇINILMAZ !
    Dini konularda bu kadar cahil olan bir medyadan ancak boyle bir yorum cikar..
    Kurani Kerim'de kullanilan sag ve sol tabiri, hesap gününde kitabını sağ tarafından ve sol tarafından alacak olanlar için kullanılır.
    Kitabını sağ tarafından alacak olanlar hayatını Allah'ın çizdiği istikamet üzere yaşayanlardır.
    Sol tarafından alacak olanlar ise, Şeytan ve avenesinin yolundan gidenlerdir.
    Sizin kast ettiğiniz anlamda siyasi olarak sağcılık ve solculuk ile bir alakası yoktur Kuranı Kerim'de geçen sağ ve sol lafızlarının.
    Fikir sahibi olmadan önce bilgi sahibi olmak lazım.

6. 2018-08-24_17-39-01.jpg

Yılbaşından beri TRY'nin diğer para birimlerine ve altına karşı kaybı:

JPY/TRY kuru %66,61 arttı.
    USD/TRY kuru %63,35 arttı.
    EUR/TRY kuru %55,57 arttı.
    GAU/TRY kuru %47,55 arttı.

Ekleme:

BRL/TRY kuru %37,36 arttı.
    ARS/TRY kuru %1,56 arttı.

Rakibimiz Arjantin Pesosu.

Dünya Ticaret Örgütü (DTÖ), bugün yaptığı açıklamada Türkiye'nin ABD'nin ek yaptırımlarına karşı bir şikayette bulunduğunu söyledi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. Gönlünüzce bir bayram geçirmeniz dileğiyle iyi bayramlar..
    hakuna matara....memento mori.

Sayfa 266/1024 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366766 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •