Onemli Gunler Banner
Sayfa 266/553 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366 ... SonSon
Arama sonucu : 4421 madde; 2,121 - 2,128 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,450
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Sorun ne ?

Cennet Koyu AŞ , Kanyon'da kiracı olamaz mı ?

Neyi atlıyorum ?
    aldıkları araziye ecilin fazla para ödediği kastediliyor heralde(bence yoruma açık)...Cennet koyunun ortakları malum şahıslar
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

2. Benim bildiğim ; Cennet Koyu, Bodrum'da ki işler değil mi ?
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3. Mevzuatta özellikle servet transferine dair hükümler bulunduğunu biliyorum. Bütün raporlamalarda da " ilişkili taraflarla işlemler"
    bölümleri var. Mali müşavir ortaklar daha iyi bileceklerdir, ben etik tarafını sorguluyorum.
    Eğer şirket ortakları her iki tarafta da temsil edilmişlerse, taraflardan birisi halka açık şirket ise ,yapılan işlemlerin hesabının verilmesi gerekir.
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

4. Bu olayların (ilişkili taraf) has ı alarko-algyo'da var.

Genel Kurulu ayağa kaldırdık (2018) , sonuç !!!

Ne , paramız , ne de zamanımız yeter ....
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

5. Bugünkü piyasa hoşlanabilecekleri türden değil. Endekse paralel seyir ve 2 tık yukarı bir tık aşağıya. 300-500 bin lot alabilecekleri günlerden birisi olmadığına göre boşuna fiyat takip etmenin bir faydası görünmüyor. Derin işlemler fazlasıyla sürpriz olur.
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,450
     Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Bugünkü piyasa hoşlanabilecekleri türden değil. Endekse paralel seyir ve 2 tık yukarı bir tık aşağıya. 300-500 bin lot alabilecekleri günlerden birisi olmadığına göre boşuna fiyat takip etmenin bir faydası görünmüyor. Derin işlemler fazlasıyla sürpriz olur.
    günlük piyasa takibinin anlamı yok zaten.
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

7. Hisse üzerindeki fiyat baskısı aynen hız kesmeden devam ediyor.Patrnnn aşağı fiyatı çek topla hisseyi.Bu yapılan manipülasyon kanunlar önünde suçtur.Bunu hemen her gün yapıyorsunuz! Biz yatırımcılar takip ediyoruz ve gereken neyse onu yapacağımızdan kuşkunuz olmasın.Bu manipülasyonu açığa çıkarmak zor olmasa gerektir.

Yatırım tavsiyesi degildir Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

8. Sayın patrnn.. senin almana itirazımız yok.İtirazımız hisse fiyatını baskılayarak kelepir fiyatlardan hisseyi toplamandır. Çekin elinizi şu hissenin üzerinden artık.

Yatırım tavsiyesi degildir. Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

Sayfa 266/553 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •