Sayfa 267/964 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367767 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 2,129 - 2,136 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Görüş bildirmek ARA DÖNEMLER için şart değil...

Senin DENETÇİ 12 aylık tablo için bu 6 aylık tabloda ki cümleleri yazsın, SPK lisansını İPTAL eder

anladığını zannetmem...
     Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    3 ayliklarda denetci raporu oluyor mu doktor hemen kiviriyorsun...

Sayin cinali son cezalarin gk da bilgilendirme amacli gorusulmesini istiyor spk...

Yani cezai mueyyidesini zaten mahkemeler verecek...

Gk da tum yatirimcilari bilgilendirin tum yatirimcilarin dava acma hakki var diyor...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. anlaya bileceğin seviyeye inerek yazdım....

hala çözemediysen çok okuman lazım

Alıntı Originally Posted by drtusss Yazıyı Oku
    Görüş bildirmek ARA DÖNEMLER için şart değil...

Senin DENETÇİ 12 aylık tablo için bu 6 aylık tabloda ki cümleleri yazsın, SPK lisansını İPTAL eder

anladığını zannetmem...

3. He he doktor... Sart mart yazmis mi hem de 6 aylikta 3 aylikta var mi???ama bizimki neler yazmis gorus bildirmis mi???

Kac madde yazmis niye gorus vermemis...

Hemen kivir... Sen de denetci sectirme...

Yani bir yatirimci yatirim yaptigi sirketi denetlettirmez mi???

Bir de haksiz cikinca hic orali olmamus gibi hic soylememis gibi gecistirmen yok mu supersin valla... Cok iyi kiviriyorsun doktor yemin ediyorum...

Ugrasma benimle seni cebimden cikartirim doktor... Bilirsin boyle konusmam aslinda ama sendeki bu egoyu torpulemek lazim...

Iste derler ya cahil dostum olacagina diye...

Hadi sen simdi sabaha kadar yazarsin artik. Ama artik biraz yuzun kizarsin. Haksizmisim diye bil... Kivirma ara ara bakarim. Kaale alinacak bir sey yazdiysan cvp veririm...

Yoksa sen oyalan buralarda...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

4. Sen şimdi Gk da şu SPK nın tesbit ettiği konuları 2015 ve 2016 yılı 12 aylık tablolarıda düşünerek OLUMSUZ OY vermeyen DENETÇİ firmayı koşa koşa 2017 yılı içinde GK da seçecen değil mi...

Çok güzel denetliyolar değil mi , sizleri...

SPK bu sizinDENETÇİ şirketinede iyi bi CEZA verecektir... yakın bi zamanda

5. Şimdi ben PATRON adamıyım demeye başlarsın...

Sen kimin tetikçisisin , şu durumda !!!!

6. Muhahahaaaaaaaaaaa. zaten gündelikçilere uyuzum bi de beni benzettiğin şeye bak. 1 lot dahi vermemişim 2013 Nisanından buyana. Gündelikçi olabilmem için özellikle böyle hissede anca o zuntacının hareketlerini bilmem lazım. Ben trene bir binmişim trenden bir inişimde bir daha binemem tren kalkar diye korkumdan gündelikçi olmayı başaramamışım. aÇünkü uzun vadeli girmişim. Uzun vadeli biri gündelikçi olmaya cesaret edemez. Özellikle bu hissede. YTD

7.  Alıntı Originally Posted by drtusss Yazıyı Oku
    Şimdi ben PATRON adamıyım demeye başlarsın...

Sen kimin tetikçisisin , şu durumda !!!!
    Bak patron adamı demeyeceğim ama patronun işine tilkilik karıştıran birilerinin dili olabilirsin. Av. ve ekibini itibarsızlaştırıp oluşumu bozarak bak bubacığım hepsini hallettim şimdi işler benim istediğim gibi gitsin misali mesela. olabilme ihtimali yok değil yani ) YTD

8. Biz MEMSA da 16 MİLYON hisseye sahip KY kadar CESARETİN olmadığını biliyorum...

Biz AZLIK haklarımızı kullandık... Tıfıl hisse getirmedi GK la...

MÜCADELEMİZ merak etme çok ONURLU ve ÇOK CESARETLİ....

senin yüreğin bunu anlamaz...

Sayfa 267/964 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367767 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •