Sayfa 267/563 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367 ... SonSon
Arama sonucu : 4501 madde; 2,129 - 2,136 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku

Bugün çok güzel stop patlattılar..
    2.32 ikili dip altı hacimciz 2.21 e değmesi ve oradan 2.36 lara sekmesi buraların dip olduğunun habercisi..
    120 milyon hisseli bir tahtada karanlıkta sadece 1857 lot yani 4200 lira işlem olması ve 18.05 den sonra 1 lot dahi satanın olmaması hissede ortalıkta serseri lot kalmadığının göstergesidir..
    Deniz yatırım bu sığlıkta 200 bin lotun üstünde alması büyük ihtimal yatırim fonlarını işaret ediyor..
    Tahtada oyuncu yok.Patron hisseyi ya sıkıyor ya da arada ayar vererek yön veriyor..
    Haftaya gelecek bilançoyla yeniden FK ve Pd.d. hesapları yapılacak.Güncellenecek değerlerle borsadaki en ucuz hisse olmaya aday bir şirket karşımıza çıkacak..
    Ben patronun yerinde olsam üst pazara çıkmak icin starti verirdim..
    Bu tahta illaki çift hanelere gelecektir.Bu da üst pazar icin girişim ve A1 halka arzı ile mümkün olacak..
    Ancak onun öncesinde oyuncuların mala doymalara gerekir..
    Gerisi sadece duğmeye basmaya bakar..
    Hergun nedensiz %3-6 gider bir bakmişsın 10 olmus.K.Y da 2.30 dan cesaret edemez 10 larda siraya girer..
    Bu tahtaya yeni hikaye lazım..
    Hikaye hazirdır ama gosterim tarihini bekliyoruz..ASLA YTD..

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    emegine saglık sayın fibonacci .dönemsel dip ve zirve seviyelerine geldik . 5 haziranda dip 18 haziranda zirve yapmış . bu tarihler arasında neler olucak hep beraber görücegiz. veriler için teşekürler.

2. Neden bu hissede bekliyorum..?
    Neden tam unutulacak..portföyde olması gereken bir hisse??
    Cevap..
    Pd/Dd 2,42..
    Borsada bu değerlemeye göre EN UCUZ 3.HİSSE..(1..Gozde 2.Hedefg 3.Güler..)
    F/K...
    4,86 oranıyla cok makul.Heleki bedelliden gelecek 90 milyon ve 1.ceyrekle guncellemelerle 3 ortalama FK yla çok cazip oluyor.Şirketin 3 aylık karıyla hepsini satın aĺıyorsun.Bedavadan biraz pahalı..
    Yıllık dip...
    Son 1 yılda en dibi 2,11 fiyatlaması cuma gunü denenmek istendi ancak 2,20 den hisse zıpladı yani son 1 yillık dibinde sayılır.Biçak kemiğe değmiş..
    Son 6 aylık aşırı satım..
    Yukaridaki fotoda gorülduğü gibi son 6 ayda borsada en çok kaybettiren %52 lik düşüşle 9.hisse..Çok aagresif duşmüş..
    SONUÇ..
    BU BİLANÇO GELİRLERİYLE KASASINDAKI NAKİT PARASIYLA BU PİYASA DEĞERİYLE BU KADAR AŞIRI SATIMLA VE YILLIK DİBIYLE BORSADAKİ EN CAZİP 5 HİSSEDEN BİRİSİ...
    Artik buradan almaya korkulmayacak satanlarında nazlandığı bu fiyatlamanin surdürülemeyeceği seviyelerdeyiz..
    Olumsuz yonleri patronu ve bulundugu pazar..burüt cezası..zatan bunlar tersi olsaydı borsadaki yıldiz hisselerden biri olabilirdi..
    Ben diyorum ki aşağıda yeri kalmadı..
    Piyasa mutlaka bu rasyoları fiyatlayacaktir..
    Sadece sabırla beklenilecek zamanlardayız..
    ASLA YTD..

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bu bilanço ve temel rasyolarla bu grafikler örtüşmüyor..
    Bence cuma günü 2.21-2.36 hareketiyle dip çalışması bitti..
    Buradan tam bir dönüş bekliyorum..
    Öyle yada böyle çok abartı satış yediğini düşünüyorum..
    ASLA YTD..

ben buna dip çalismasi falan demiyorum ! işin b.kunu çikarmak diyorum.

bu piyasa degerinin akılla mantıkla izanla izah edilecek tek bir tarafi yok.

boyle sacma sapan bir fiyat olurmu ? bana bistte islem goren tek bir sirket hissesi gosterin bu durumda olan. bakin tek bir hisse yoktur.

tek bir tane bile yok.

o yuzden grafik mrafik cok onemli degil. surda 10 gun icinde bilanco da gelecek. 1 yil minimum burdayim, ancak 4 lira olunca malin yarisini veririm sahsen. o noktada bedava aslinda

"bir yatırım tavsiyesi değildir"

piyasa degeri : 275 milyon TL

kasaya 90 milyon girmis cik

kalan piyasa degeri : 185 milyon TL

yahu yatirim ortakliklari bile daha yuksek piyasa degerine islem goruyor.

neresinden bakarsan bak komedi ama trajikomedi

"bir yatırım tavsiyesi değildir"

6. Arkadaslar bedelliden alınan paranın hesaba geçmesi onaylanmamış diyorlar.Bunun onaylanma prosüdürü nedir bilen var mı?

7. Bedelli onaylanmamış olsa Sermayesi neden 120 milyon görünüyor o halde. İlginç geldi.

8. Saat 11.05..
    İş yatirım 2.29 a 150 bin lot satış gönderiyor..birazı gidiyor kademede 132 bin lottan fazla kalıyor..
    5 dakika sonra serbestten hepsini satıyor ve tahta rahatlıyor..
    Herşey 5 dakikada oluyor lotlar bitiyor..
    Tahtada enterasan şeyler oluyor ve tahta 2.30 ustünde tutunuyor..
    İlk defa dirayetli duruyor..
    Dunde cizdim buralarin altı kimsenin isine gelmez..
    Asla ytd..
    kullanarak gönderildi.

Sayfa 267/563 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •