Sayfa 267/803 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367767 ... SonSon
Arama sonucu : 6422 madde; 2,129 - 2,136 arası.

Konu: Günlük viop ticarethanesi

1.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Kanalın altına değince kanal gereği yükselme beklentisi ile LONG olmamış mı ?
    bb alt banda değip ordan onay alıp yukarı dönmeye başlarsa evet... SADECE bu mu...
    Son düzenleme : Zülfü Aşkın; 11-12-2019 saat: 14:08.
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

Bugün SPOT taraf beni cok iyi besledi. Sabah Longlarda stop olduk geri döndürdü herif.

Spotta ne sectiysem güzel gittiler sansıma.

VESTL KAREL SASA DOAS ENJSA ve şimdi biraz NETAS ile TMSN aldım.

Savas veriyoruz 2 gündür.

3. [IMG][/IMG]

KOZAL...W oluşumu var...Takipdeyim..
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

4.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Kanalın altına değince kanal gereği yükselme beklentisi ile LONG olmamış mı ?
    Kanalın alt çizgisine doğru gelirken, kısa vadeli düzeltmenin bittiğine dair kullandığım metodoloji çerçevesinde ipuçları gözledim. Kanala yakın olması ihtimali artırır gibiydi. Kanal izlemeyi kolaylaştıran bir resim sunuyor sadece, al sat ona bağlı değil. Şu anda yapı maalesef bozulmuş durumda, hareket gelmedi..

Dolayısıyla akbankları da azalttım ama işbnk gibi tam kapatmadım. Aşağı kayarsa biraz zararı göze aldım. Yukarı hareket olsa bile güdük kalabilir.

Bu arada banka endeksi 6 aralıkta mezartaşı doji yapmış galiba..

5. Yükselmeye başladık işte kanalda...

6.  Alıntı Originally Posted by Zülfü Aşkın Yazıyı Oku
    BaşKara hocam... Rica etsem bana grafik üzerinden işlem şeklini anlatırmısın...240 dk... BB kullanıyorsunuz (9-1,8) birde fibo impulse....
    Zülfü hocam, yılların gözemleriyle çıkardığım bazı paternler var. Bu paternler fiyatlarda değil onları herkes takip ediyor. Bewnimkiler göstergelerde. Bazen saatlikte çıkıyor bazen dört saatlikte bazen günklükte. karma şeyler de yapıyorum 90 dklık kısa vadelerde 45 dklık falan..

Tutturduğum çok, tutmadığı da oluyor tabi, para yönetimi önem kazanıyor. Zarardan erken çıkmaya çalışıyorum, o pozisyon sonradan kazansa bile!

Yapılar bozuldu mu genelde poz azaltma ya da tamamen kapatma yoluna gidiorum.

8 -1,8 ya da 9-1,8 bollinger bandı düzeltmelerde fiyatların değdiği periyoda göre ayarlıyorum ve paterni gözlüyorum (değdiği -sürüklediği ya da değmediği periyot değil). artık nerede çıkarsa, saatlik 2 saatlik vs..

7. Geçen hafta pegasusta çıkan yapı 2 saatliklerde bimaş'ta çıkmış durumda.

Soda ve şişe'de de gelişiyor. Bilhassa şişe'de..

8. [IMG][/IMG]

Sayfa 267/803 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367767 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •