Sayfa 267/999 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367767 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 2,129 - 2,136 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1. Ülke manyak oldu hırsızlar hırsızlıkları yetmez gibi birde iftira atıyorlar. Harbi haram insanı nasıl ne kadar bozuyor her şey ortada...

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Kimsenin kanal İstanbul yapacağı yok yapacak gücü olmadığı gibi. O kadar çok muhalefet edildi ki ,yapmış kadar oldu.
    yarın bir gün sorulsa ben yapacaktım Ce HaPe engelledi diyecek. Salın gitsin,ne hali varsa görsün diyeceğim atı alan beylerbeyinde.
    Adam amacına fazlası ile ulaştı,geçmiş olsun.
    Kanal İstanbul için Dışişleri bürokrasisinin tepesine kadar tırmanmış,önemli diplomatlarımızdan Şükrü Elekdağ'ın "diplomatik açıdan" Kanal İstanbul analizi.Umarım devletin karar verici makamında oturanlar ,Kanal İstanbul'un yaratacağı ekolojik çevre felaketi ve eski genel kurmay başkanı İlker Başbuğ'un da değindiği trakyanın savunmasında yaratacağı askeri riskler bir yana ,diplomatik riskler yönünden de Türkiye'nin uzun vadeli ulusal çıkarlarını dikkate alırlar.

https://www.sozcu.com.tr/2019/yazarl...siyor-5521817/

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,832
     Alıntı Originally Posted by GKl Yazıyı Oku
    Güney Fransa yı şiddetle tavsiye ederim.
    İki ay önce Bülent ERSOY da orayı tavsiye etmişti. Ne var orada merak ettim.
    Şöle bir şey var,doğrumu dur bilmiyorum
    https://www.haberler.com/bulent-erso...255363-haberi/

4. Menfaat uğruna neler yapılır ? Bir anekdot ,

Bundan iki yıl önce apartman yöneticisine ( aynı zamanda binayı yapan müteahhit ) '' bu binanın asansörlerinde ilk kurtama aküsü var mı, ayrıca bina enerji kimlik belgesi var mı ? yoksa alalım '' dediğimde ; '' Her şeyimiz tamamdır. Eksiğimiz yoktur '' demişti. Bina henüz 3 yaşındaydı. Bina 5 yaşını doldurunca gönüllü aldığı yöneticiliği bıraktı. Ben Ankara ya taşındım ama dairem boş.

Geçen hafta apartman whatsapp grubuna mesaj atmış . Şimdiki yöneticiye diyor ki '' Yönetici kardeş , bina enerji kimlik belgesini lütfen gecikmeden alalım. Ayrıca geçen gün elektrik kesintisinde benim çocuk asansörde kalmış, akü taktırmanız gerekir ''
    Şimdi bu ve bunun yalakası 4-5 komşuya yazacaklarım onları utandırır mı ? Sanmam, hatta pişkince üste bile çıkabilirler. Atasözlerimiz toplumsal gerçeklerden esinlenmiş olmalı ki - yavuz hırsız ev sahibini bastırır - benzeri kalıplar çıkmış.

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    İki ay önce Bülent ERSOY da orayı tavsiye etmişti. Ne var orada merak ettim.
    Şöle bir şey var,doğrumu dur bilmiyorum
    https://www.haberler.com/bulent-erso...255363-haberi/
    Bülent Ersoy, bronz teni hakkında ilginç bir açıklamada bulundu. Ersoy, "Hiç mayo kullanmadan yanıyorum. Marbella'da çıplaklar kampında rahatım" dedi.

Insan bir uyarır yahu, değil Güney Fransa rakı iştahım bile kalmadı sayenizde.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,832
     Alıntı Originally Posted by deniz43 Yazıyı Oku
    Kanal İstanbul için Dışişleri bürokrasisinin tepesine kadar tırmanmış,önemli diplomatlarımızdan Şükrü Elekdağ'ın "diplomatik açıdan" Kanal İstanbul analizi.Umarım devletin karar verici makamında oturanlar ,Kanal İstanbul'un yaratacağı ekolojik çevre felaketi ve eski genel kurmay başkanı İlker Başbuğ'un da değindiği trakyanın savunmasında yaratacağı askeri riskler bir yana ,diplomatik riskler yönünden de Türkiye'nin uzun vadeli ulusal çıkarlarını dikkate alırlar.

https://www.sozcu.com.tr/2019/yazarl...siyor-5521817/
    Tabi ki verdiğiniz haberi okudum. Adam reklam yapıyor,hepimiz alet oluyoruz. Aslında burayı... boş geçiyorum...anladınız onu

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,832
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bülent Ersoy, bronz teni hakkında ilginç bir açıklamada bulundu. Ersoy, "Hiç mayo kullanmadan yanıyorum. Marbella'da çıplaklar kampında rahatım" dedi.

Insan bir uyarır yahu, değil Güney Fransa rakı iştahım bile kalmadı sayenizde.
    AMA konyağı meşurdur, o bölge üzümlerinin

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,832
    Adam demek hakaret olur mu?Adamın hası diye mi yazmalıyım ?

Sayfa 267/999 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367767 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •