Sayfa 267/1044 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367767 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 2,129 - 2,136 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

1.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku

ÜLKER yeşil trend ( 24 ) üzerinde kalması önemli, siyah çizgi 24.80 üzeri kapanışlarda ilk etapta turuncu trend 26 civarı deneyebilir.

Alıntı Originally Posted by perke Yazıyı Oku
    Bist 100 Dolar bazlı grafik ile yorum yapacak teknikçi arkadaş var mı acaba?
    Şu an bilgisayar meşgul, müsait olunca grafiği eklerim...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

3. XU100/USD Çanak çömlek kulp veya W gibi bir oluşum gözükmekte.
    Siyah üst çizgiyi 2.30 usd gibi uzun bir çubukla geçer ise üst mavi çizgi 2.95 usd seviyelerine ulaşabilir.

Yani bugün neyin satisydi valla anlamadım yurt dışı yeşildi dolar çakıldı

Para faize gidecek düşüşü değilse çok iyi döktüler milleti

Bunlar çok büyük küfür etcemde boşver bugün %5 verdiler Vestele bir cip söylentisi ile ki içerden sordurdum komşu kalite kontrolcu üretim tüm hız devam ediyor dedi

Akşamına 29.5 liralık kağıt tarihinde ilkkez 6 lira temettü dağıtımı kararı aldı

Bu para hırsı onlarda oldukça bizdeki esas silah sabır sabır sabir

Ab yaptırım.kararlarini askıya aldi

Alıntı Originally Posted by perke Yazıyı Oku
    Bist 100 Dolar bazlı grafik ile yorum yapacak teknikçi arkadaş var mı acaba?
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Şu an bilgisayar meşgul, müsait olunca grafiği eklerim...
    XU100 Dolar bazlı bulanabilecek en eski verilere sahip grafik aşağıdaki gibidir...

Borsaya yeni gelenlerin çoğu bu verileri 2008 'den bu yana görebildikleri için geçmişi göremiyorlar. Ben eskileri görmeyi seviyorum...

Şu an kısa vadede Logaritmik grafikte 2.36 cent diye tâbir edilen ama gerçekte 236$ olan seviye düşen kanal direncimizdir...

Uzun yıllar boyunca bir çok iç içe formasyon yaparak dip oluşumunu tamamlamışa benziyor.

272, 320 ve 360 Dolar seviyeleri zaman içerisindeki muhtemel seviyelerimiz olabilir...

320 sanki direnç etkisi daha kuvvetli gibi duruyor. Şu anki dolar kuru ile çevirirsek: 2.336 gibi bir seviyeye denk gelir...

272 ise 1.980 gibi bir seviyeye denk geliyor...

Hem logaritmik hem de lineer hallerini birlikte paylaşıyorum...

Arşivlik grafikler, elimizin altında bulunmasında fayda var...

Logaritmik görüntüler:

Lineer bakınca kanal direncini oluşturan düşeni kırmış durumda... Bu da olumlu bence...

Takas işinde öyle dümenler dönüyor ki çözmek için uygulama geliştirdim ama AKD verileri önüme engel olarak çıktı...!!!

Az önce "2 gün önce yüklü alım yapan kurumların malları nerelere gitmiş?" diye baktım, alakasız yerlere gitmiş...

Kimin eli kimin cebinde belli değil...!!!

İşte tüm bunları çözebilmek için AKD verileri otomatik almam lâzım. İnşaAllah olacak bir gün...

Ben pek anlamıyorum ama öğrenmeye çalışıyorum. Anlayan birisi varsa yorumlarsa sevinirim...

Sayfa 267/1044 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367767 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •