Sayfa 269/339 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319 ... SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 2,145 - 2,152 arası.

Konu: FONET- Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by muhabbet Yazıyı Oku
    Konu ttrak yada froto değil. Fonet bu şirketlerle aynı klasmanda bile değil. Neyi yaristiriyorsunuz anlamakta güçlük çekiyorum...

Benim kafama yatmayan şeyleri defalarca söyledim. Siralayayim tekrar;

Akbank model portföy önerisi, patronun satisi, akbankin portfoyfen sebepsiz cikartmasi, sermaye tavanı artışı, temettü kararı gelmemesi, hissenin sebepsiz yere düşmesi, forumda bazı kişiler tarafindan sürekli uçacak kaçacak havası pompalanmasi ve hissenin bu seviyeye kadar gelmesi... Kronoloji tamda böyle ve bence tesadüf değil...

Hala fonet için nereden döneceğini söylemediniz?

Patron bedelli için kendini fonladı diye fikir belirttim anca %200 karşılar dediniz. Sanki bu rakam azmış gibi bir yaklaşım var. Bu bedelli oranı az mı? Ha bedelli olmayabilir de ben arda ile aynı davranışlar sergilediğini görüyorum. Mevcut sermaye ihaleler için yetersiz algısı da pompalaninca yap boz kurulabiliyor...

Kritik soru döndü mü bitti mi çöküş? Dibi burası mı?
    Bitti demek için müneccim olmak gerekir.
    Ama normal şartlarda buradan dönmesi gerekir teknik olarak.Grafikte görünüyor.
    Neden 3 kez dönmüş. Tekrar beklenir.
    Teknik müneccimlik değildir.
    Geçmişe bakarak gelecek hakkında fikir yürütmektir.

Biz akbank in spek in patronun ayak oyunlarına kanmayacağız.
    Geçmişte yazdım. Siz yoktunuz. 16.30da ihale haberi gelir. Ne hikmetse 16.29 da harekete başlarlardı.
    Ben bu sizin eleştirilerinizi siz burada yokken çok yaptım.Bilen bilir. Artık bunlara takmıyorum.
    Hak yiyenden elbet cikar. Kendinden çıkmazsa cocugundan çıkar.

Amaç mal düşürmek bana gore. Duşen kolay kolay bir daha aynı hisseye dönemez çünkü. Psikolojiyi çok iyi biliyorlar.

Benden bu kadar.
    Daha fazla sizinle vaktimi geçiremeyeceğim.
    Haber ve teknik grafikleri koymaya devam edeceğim.

Arif olana laf bir kere anlatılır vesselam.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir diye

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bilanco beklentimin altında gelmesine rağmen fonetle olan birlikteliğim devam etmekte..

Hisseyi neden aldigimi fiyat düştükçe kendime hatirlatiyorum..

**Katardaki distribütör anlaşması.Yurt dışı satışları henuz bilancolarina girmedi.
    **Hisse fiyatı yaklaşık 2 sene önceki seviyelerinde.Yani ucmamis kacmamis.
    **Sektör ortalamasina göre carpanlari en düşük birkaç hisseden biri.
    **Sağlık yazılımında lider durumda olması.

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

3.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Ayni dusunuyoruz ancak tek cekincem egerki doları tekrar zıplatirlarsa 18 civarına mesela..
    O zaman goturmeyi deneyebilirler..

Doların yuksek fiyatından 0.5$ hesabından fibo 0.5 desteğiyle de uyumlu 9.x ler kotu senaryom..(9.x leri birkaç farklı dip noktasından fibo çekildiğinde ortak kesişen rakam olması sebebiyle yazdım)

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..
    Hissede soruluyor nereye kadar dusebilir..
    Bunu kimse net bilemez.Dibin de dibini gösterebilirler.Benim için daha önceden de birden fazla fibo çizimlerimde 9.x seviyesini önemli bir destek olarak gördüğümü belirttim..

9.x i biraz daha açarsak hissenin teknik olarak 9.3x e dusme riski mevcut.Daha önce dolar bazlı haftalık grafiginde bir OBO dan bahsetmistim.Oradaki OBO nun hedefi 0.5x civarlari idi.9.3x in de altına giderse benim için düşük bir ihtimal de olsa 0.4x-0.5x$ seviyeleri hedef olabilir..

Hissede yukarı yönlü geçilebilirse tekrar bir ivme yakalayabilecegini dusundugum ilk önemli seviye 11.3x..

4. Şirketin öncelikle cirosunu arttırması lazım şu anki şartlarda ederi bu bence ideal fiyatta kendi adıma bn de 15 civarı alanlar danım ve bir yıldır hissedeyim 1 yılda herşey 5 katlandı neredeyse bu çıkmadı yeni işler geliştirmesi lazım gelecek anlamında herhangi bir hikayesi yok yani maliyet hesabında 11 15 arasında alanların maliyeti aslında son bir senede hissede oldugunu var sayarsak yatırımcının artan enflasyon emtia dolar a göre 30 TL dn aşagısı zarar demek bana göre bu fiyatı ancak 2 senede görür tabi cirosu karlılığı artarsa yok stabil giderse bu oynaklığa devam spekğlatif haraket olursa o ayrı 1 ayda 100 TL bile çıkartırlar
    ytd

5. Usd bazlı haftalık görünümü..
    Geçtiğimiz hafta 0.70$ dan aldığı tepki fonetin halka açıldığında oluşturduğu tobonun boyun çizgisi..Yani teknik olarak iyi bir yerden tepki gelmiş duruyor.OBO olarak hareketin başladığı yere kadar bir geri çekilme olmuş gibi..TL de hala 9.3x riski gorsem de dolar bazlı da buralar neden dip olmasını dusundurtmuyor değil..

Bundan sonrası için temel olarak ta yeni ihale haberleri gelse harika olacak.Özellikle yurt dışı..

Eyyy abdulkerimcabbar yap bir güzellik gönder gelsin yeni kaplarimizi..

Tüm ortakların kandilini tebrik eder hayırlara vesile olmasını dilerim..

6.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Usd bazlı haftalık görünümü..
    Geçtiğimiz hafta 0.70$ dan aldığı tepki fonetin halka açıldığında oluşturduğu tobonun boyun çizgisi..Yani teknik olarak iyi bir yerden tepki gelmiş duruyor.OBO olarak hareketin başladığı yere kadar bir geri çekilme olmuş gibi..TL de hala 9.3x riski gorsem de dolar bazlı da buralar neden dip olmasını dusundurtmuyor değil..

Bundan sonrası için temel olarak ta yeni ihale haberleri gelse harika olacak.Özellikle yurt dışı..

Eyyy abdulkerimcabbar yap bir güzellik gönder gelsin yeni kaplarimizi..

Tüm ortakların kandilini tebrik eder hayırlara vesile olmasını dilerim..

Elinize sağlık

Tam bende aynı grafiği koyacaktım. Siz koymuşsunuz.
    Evet ciddi destek yeri.

Bakalım çalışacak mı.
    Ben de bütün yatırımcıların kandilini kutlarim.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

7.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Elinize sağlık

Tam bende aynı grafiği koyacaktım. Siz koymuşsunuz.
    Evet ciddi destek yeri.

Bakalım çalışacak mı.
    Ben de bütün yatırımcıların kandilini kutlarim.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

Rica ederim Sn Thunderbolt.

Bu hafta ay kapanisi da var.Izleyelim bakalım hayırlısı..

8. Zerre umit yok bir yol olmayacak burada uyaran bi kac kişi vardı sağolsunlar onların yüzünden yüklü girmedim. Lanet bi hisse bedelli de yapar. Hiç mi dürüst adam gibi adam patron yok

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Res Tantum Valet Quantum Vendi Potest

Sayfa 269/339 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •