Sayfa 27/993 İlkİlk ... 1725262728293777127527 ... SonSon
Arama sonucu : 7937 madde; 209 - 216 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVIII

1.  Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    yılmaz ayrıldı, 2 yıl oluyor..
    Yenilik partisini kurdu...
    Partisi hala duruyor mu bilgim yok..
    Bu Yılmaz denen adam gibiler benim en uyuz olduğum trojan tipler , bu truva atlarını ayırt edemeyenlere ....

Adama bak parti kuruyor vay anasını arkadaş , partisini off side yapmak için Turkce namaz ezan muhabbeti açtı , acaba ne almistir karşılığında bi de parti kurunca . Adamın soyadını bilen insan sayisi kaçtır acaba ülkede . Pardon adini

2. CHP , gerçekten emekli bürokratlar ve mağdurlardan oluşan bir kulüp gibi olmuş. Sahada enerji dolu gençler lazım. Sahadaki gençleri de hem sahipsiz hem parasız bıraktıklarından pısırık kalıyorlar. ... Geçen Kılıçdarın büyük ses getiren Elektriği kesik olan vatandaşlara yaptığı ev ziyaretleri şimdi fiyasko oldu ! Oysa , Mamak ilçesinde ( AKP belediyesi ) neden seçtiler ? Koca Ankara da CHP li belediye sınırlarında hiç uygun ev yokmuydu ? Bakın 2 gündür mamak ' ta evi ziyaret edilen vatandaşı ekranlara çıkarıp konuşturuyorlar. Adam diyor ki ; benim evin elkt. borcunu ödemiştim ve Kılıçdar geldiğinde elkt. vardı. Şalteri indirerek karanlıkta ziyaret ve çekim yaptılar. Bir takım vaadlerde bulundular ama sonradan hiç bir telefonuma çıkmadılar......

Gerçekse Koskoca bir parti için hezimettir. Yalansa anında belgeleriyle basın açıklaması yapmadıklarından dolayı rezilliktir. Koordinasyon sıfır. Sabah evden arkadaşlarıyla sohbete gider gibi partiye - mesai olarak- gidenler , bu işe gönül vererek sahada çalışanların emeklerini hiç ediyorlar.

3. Parti içinde en tecrübeli bürokratlar var. Bunlar ; partiye gelmek yada alınmak istenen insanların niyetlerini çözemiyorsa zaten çalıştıkları dönemde ülkeye de faydaları olmamıştır. Çelebi, Yılmaz , Tokat milletvekili yapılan denizci albay vb..... En zor anlarında kendilerine el uzatan, felaketten bir nevi çekip alan partiye yaptıkları en basit tabirle vefasızlık !

Diyelim ki , beklemedikleri , bizim bilmediğimiz bazı olumsuzlukları gördüler ve ortak olmamak için ayrıldılar. O zaman mertçe ayrılır ama başka kapıya yapışmazsın. Zaten hak etmeden tepeden - atama gibi - geldiğin yerden ait olduğun yere döner oturursun.

4. İşte tüm bu oyunları gördükçe hiç bir siyasi partiye üye olmayı, aidat vermeyi düşünmüyorum. Zaten vatanımı seven insan olarak , kendi dünyamda etrafımdaki insanların aydınlatılması, eğitilmesi için çalışıyorum. Herkes sokağını temizlerse ülke tertemiz olur mantığıyla çalışıyorum.

Tatildeyim 18 e sokup çıkarmıyor mu
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. iki kere 18 e dokandırdı. sıkı bilek güreşi var.

7.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Bu Yılmaz denen adam gibiler benim en uyuz olduğum trojan tipler , bu truva atlarını ayırt edemeyenlere ....
    yazmayacam..
    çelebi, anladığım, bilinmiyor/unutulmuş,
    twitter da filen de geçiriyorlar adama.. cücük falan/gibi diye..
    2018 de sandık güvenliğinden sorumluydu..
    müşahit organizasyonunu vb yaptı, 'sandık gücü'
    Memento mori

8.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Bloomberg'e konuşan konuya yakın kaynaklara göre kredinin maliyeti (all-in) Euribor+575-650 baz puan olacak. Kredinin vadesi 1 yıl 1 gün olarak öngörüldü.

Yıllık en düşük faiz oranı %13.273 .!!!!
    Euro bazında.!!!

https://www.suomenpankki.fi/en/Stati...ot_pv_chrt_en/

Moratoryum tüm hızıyla otobanda.!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!!
    Haberin linkini verebilirmisin?

Sayfa 27/993 İlkİlk ... 1725262728293777127527 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız