Sayfa 270/298 İlkİlk ... 170220260268269270271272280 ... SonSon
Arama sonucu : 2379 madde; 2,153 - 2,160 arası.

Konu: SANEL - Sanel Mühendislik

Sanel ortakları toplam 4 milyon 800 bin civarındaki paylarını borsada satılabilmesi için mkk ya başvurmuşlar. Bu durum olağan mı yeni sahiplerinin devralması için yoksa başka bir durum mu var?

2.  Alıntı Originally Posted by buhara Yazıyı Oku
    Sanel ortakları toplam 4 milyon 800 bin civarındaki paylarını borsada satılabilmesi için mkk ya başvurmuşlar. Bu durum olağan mı yeni sahiplerinin devralması için yoksa başka bir durum mu var?
    Sayın buhara..
    yazdığın gibi bu hisseler borsada satıılacaksa insanın aklına bazı sorular geliyor..
    1-Borsada satılacaksa ne kadar süre içinde satılacak
    2-Borsada satılacaksa bu fiyatlardan satılması mümkün görünmüyor
    2 soruya göre satılırsa hisseyi satmak için hazırlanan teknikle beraber güzel günler yakındır..
    herkes görüşlerini yazarsa sevinirim.....YTD

3.  Alıntı Originally Posted by ayazbey Yazıyı Oku
    son olarak bu nu bızlere pazarlayan karektersız (yakup abıde bılır) o zmaan snkrn demıstı .. çoçugunun esının uzerıne yemın ettı 10 katına goturecegız dıye ..o zman snkrn 6 liraydı..su an 1,68 tl..1 leri gördü..boyle karaktersız ınsanlar pazarladı bu hısseyı.. sırf patronun malları satılsın dıye..patronda sagolsun sata sata dolasımı % 32 lerden % 62 lere cıkardı.. neyse yukarıda Allah var cıkarır bır gun hepsını.. hayırlısı olsun herkes ıcın
    sAYIN AYAZBEY...
    işi özetlemiş aslında..daha önce hisseleri yukarıda pazarlarken almış şimdi ise dipteyken almış..
    MKK ya bildirdiklerini satmak için roketlemeleri lazım ...YTD

4. SANEL ;h27/112013 tarihinde3,98 TL ile halka arz olmuş o tarihte dolar 2,02 tl. yani bir başka ifade ile dolar bazında 1,97 dolardan halka kakalamışlar bugünkü anlık kur ile 1,97x5,72=11,26 tl ye arz olmuş aradaki farkı ve geçen zamanı siz hesap edin ben kafayı yemek üzereyim 4 tl den aldım 4 yıldır beklemekteyim zafer beyi aradım hala bekle diyor.Bunlara çanakçılık yapan SPK yı Allah' a havale ediyorum. H.B. Ç. B. ( herkes başının çaresine baksın)......

Zafer bey bu kadar lotun borsada satışa konu edilmesi için ne diyor acaba...Yine de bekleyin güzel günler yakın mı diyor ? Arz tarihindeki fiyatla şimdiki fiyatı kıyaslamak da yersiz bence...Zira arzda 1 TL ederi olan kıymeti 3.5 ten halka ırz edersin (spk ya sormak lazım) sonra biraz yükseltip malı ky kucağına bırakırsın parayı katlarsın! Böylece zarar etmezsin nerden satsan kardasındır...Sonra düşükten toplar kıçı kırık bi haberle son parti malları da yeni sahiplerine itelersin olan biten bu...

6. bunlar bu gidişle firmanın %100 ünü halka iteleyecekler herhalde. spk iyi uykular

7. Zafer denen adam hala bey oluyor ya ne diyeyim bu değilmiydi ortalama düşürün alın diyen hep az akıllanın ona birşey soracağınıza yapacağınız en iyi iş içinizi soğutmaktır . Gerçi onun yedi sülalesi nasır tutmuştur. Onun adı bile zafer değil bence tezgahın bir parçası

8.  Alıntı Originally Posted by yakup770 Yazıyı Oku
    Zafer denen adam hala bey oluyor ya ne diyeyim bu değilmiydi ortalama düşürün alın diyen hep az akıllanın ona birşey soracağınıza yapacağınız en iyi iş içinizi soğutmaktır . Gerçi onun yedi sülalesi nasır tutmuştur. Onun adı bile zafer değil bence tezgahın bir parçası
    Zaferininde A.g Bahadırınında A.g Serkanınında A.g Sanelininde A.g Topunun A.g spk nında A.g kimse etkilenmesin yatırım veya yönlendirme tavsiyesi değildir. yukarda yazdığım gibi H.B.Ç.B (herkes başının çaresine baksın) şahsen ben sattım. Mübarek cuma günü dualarım sizinle inşaALLAH kazanırsınız......

Sayfa 270/298 İlkİlk ... 170220260268269270271272280 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •