Sayfa 270/324 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320 ... SonSon
Arama sonucu : 2591 madde; 2,153 - 2,160 arası.

Konu: ISMEN - İş Yatırım Menkul Değerler

1. çarşamba gününün pastası bugünün takası pasta ile takas değişik colendi menkulde mal yok geri virman göndermişler yapılan işlemlerin çoğunluğu tahtacı tarafından yapılıyor . y t d

2. yukarda grafikde 3 indikatör ve işlem lot adedi indikatörlerin geçmişde grafiğin al verdiği yer , sat verdiği yerleri işaretledim
    rsı nin de düşeni yukarı kesmesi yakın gibi 2 .ndikatör dipden dönüş hazırlığında aroon da lacivert çizgi mavi çizgiyi yukarı kesince yükseliş trendine geçer aroon indikatörü 26 haziranda 14 50 den yükseliş başlamış 1 eylül e kadar 43 76 da trend sonlanmış trend bittikden sonra indikatğrler kısa zikzaklar yapmış sonunda 45 80 den 32 04 kadar gelmiş trendi yakalayabilirsek her yatırımcı kazanır grafiği de iyice inceleyebilirsiniz .
    yatırım tavsiyesi değildir

indikatörlü işaretli olan gırafiği ayrı olarak görünsün diye yapıştırdım . y t d

3. İki seanstir biraz diri durduk,hacim anlaminda bist 30 disinda alimlar olmadigi icin henuz istendik hareket yok,paranin biraz da yanlara gelmesini beklememiz gerekiyor

4. Enflasyon muhasebesinin (+)/(-)si bircok kagidi etkileyecek..

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Banka ve finans kurumlarında enflasyon muhasebesi uygulanmayacakmış, İsmen de bu uygulama dışında kalacak sanırım, uygulansa muhtemelen daha düşük kar rakamları oluşurdu ve bu durum banka ve finans kurumları açısından daha az vergi ödeneceği için olumlu olurdu.

https://www.bloomberght.com/80-madde...ayacak-2342731

6.  Alıntı Originally Posted by erdgass Yazıyı Oku
    Banka ve finans kurumlarında enflasyon muhasebesi uygulanmayacakmış, İsmen de bu uygulama dışında kalacak sanırım, uygulansa muhtemelen daha düşük kar rakamları oluşurdu ve bu durum banka ve finans kurumları açısından daha az vergi ödeneceği için olumlu olurdu.

https://www.bloomberght.com/80-madde...ayacak-2342731
    Piyasa bunu gormek istedigi zaman kullanacaktir ben iki hafta once de belirttim bu konuyu ama yok arkadas ky cil yavrusu gibi mal sahibi yapip dagittilar

7. Sanayi kagitlarindada kar lar dusmeyecek mi bu durumda?Kar etmeyen sirket ilgi görmez.Bide bu tarafi var...ismenin bilancodaki nakdi bile( 8 kusur) basli basina cazibe ama keyifleri gelecekte bunu gorecekler..
    İs Bankasi birlesmeyi 31.12 bilancosuna gore yapacagi yazildi.Demekki subat Mart aylari İs gurubunda cümbüs var.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 270/324 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •