Sayfa 272/1527 İlkİlk ... 1722222622702712722732742823223727721272 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 2,169 - 2,176 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1. Pzt-prsmbe 3.5 milyon lot satmis oldu

2. Ortaya Karışık

Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Pzt-prsmbe 3.5 milyon lot satmis oldu
    6.51 e kadar cekseler kim ne diyebilir ? Otomatik sistem cizimi 6.55 diyordu

Sent from my iPhone

Alıntı Originally Posted by IPMAN Yazıyı Oku
    agalar hedefimiz nedir 6.97 ye merhaba mı dicez yine
    Yazın yazın...burayı nasıl olsa okuyorlar ve tersini yapıyorlar....

Alıntı Originally Posted by Akadian Yazıyı Oku
    Kısa vade beklenti bitti diyorum ben. şubat 15-20 ye kadar süründürür bence. 6.97 gösterebilir. Yabancı çıkışları da destekliyor bunu.

Sent from my iPhone
    Aynen.. 10 gündür gözümün önünde diğer büyük hisseler ne ralli yaptı.. sinir krizleri geçiriyorum.. koza endekse ters hareket eder ama her zaman değil! !!! Sadece beklenti icine girdiginde endekse ters hareket eder.. yataya sardığında ise birebir olmasada endeksle beraber hareket eder.. diğer hisseler buladar primleniyorken thyo disinda hemen hemen tek kırmızı yakan kozaa.. diğer ikisininde gerisinde getiride.. bukadar da basilmazki..belki bir haber gelecek belki bilanço iyi ya da yeterince iyi değil veya kötü haber ama öyle olsa çoktan aşağı basarlardı.. ısrarla 7.30 da gezdiriyor.. belki bi ara da 6.97 den çevirecek.. önceki bilançoda kısada fiyatlama döviz ve faiz gelirini sallamamıştı..ana faaliyet gelirini dikkate alıyor yabancı.. keske ben de 20 günlüğüne petkim veya pegasusa gecebilseydim.. şuan yeterince gittiler simdi geçsem daha giderlermi bilinmiyor..cunku endeksin neden gittigi ve nereye kadar gideceğini de kimse bilmiyor..direnç filan takmadı şuana kadar..120.000 e çıkmayacağının da garantisi yok..
    Şu tagmaçcığım bi haber gönderse bu akşam.. yeni madene kazmayı vuruyoruz dese..gubrf ile anlaştık katdws kardes işletecez dese .. bi ilgileniverse bizimle tagmaçcığım..hadi koçum.. adlan parcasi yaparsın sen. .

5.  Alıntı Originally Posted by Akadian Yazıyı Oku
    Bize böyle duygusal anlar yaşattığına göre petkim aldın sanırım dostum

Sent from my iPhone
    hahahah vallahi elim gitti ama almadım nakitteyim tavsiye bekliyom : ))

6. Bence ,6.97 ler, 6.51 ler kesmez...Şöyle bir 5.40 lara gitse....
    Herkes sıkıyor,bende sıkıyım bari...

7. 7,29 a oyak 129 bin lot yazdı

8.  Alıntı Originally Posted by IPMAN Yazıyı Oku
    hahahah vallahi elim gitti ama almadım nakitteyim tavsiye bekliyom : ))
    Ohoo tavsiye beklemen kabahat zaten , hadi bekliyorsun burada bir suru hisse adi gecti millet parayi buldu da sen hala bekle kimse sana al simdi sat simdi demez. Kendin analizini yap ortak. Zaten yaziyoruz aldigimiz sattigimiz zaman

Sent from my iPhone

Sayfa 272/1527 İlkİlk ... 1722222622702712722732742823223727721272 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •