Sayfa 273/383 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373 ... SonSon
Arama sonucu : 3063 madde; 2,177 - 2,184 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by talebe37 Yazıyı Oku
    O zaman niye ısrarla temel veriler paylaşıyorsunuz?

Bu hissede temel paylaşım yaparak yazdığınızla çelişiyorsunuz.
    Yaptığı temel paylaşımların hepsi algı çalışması. TFRS ile vergi dairesi bilançosunu aynı sanan finansal bir okuryazarlık; santraldeki jeneratörü santralin kendisi zanneden sektörel bilgi; memleketin her tarafı linyit dolu iken sabah akşam rezerv konusunu getirmek suretiyle içine düştüğü zavallılık...

Yazsan forum sayfalarına sığmaz. O bakımdan fazla da dikkate almamak gerekli üstadım. Bırakın yazsın...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

2. Selamlar, daha önce portfoyumu sattıgımı soylemıstım. eser mıktarda sadece hareketı gormek ıcın takip amaçlı tutuyorum. 15 şubat akşamı gelen kap öncesinde malum bir hareket gözlemlendi. Sosyal medyaya da düştü, BOFA 2 milyon kusur mal alımı yapıp ertesı gun bunların tumunu sattı.

Bu insider işleminden başka birşey değil. Açıkça bunu spkya şikayet edeceğim. Küçük yatırımcıyı zaten soyup soğana çeviriyorlar, bunun göz göre göre yapılmasına izin vermemek lazım.

3.  Alıntı Originally Posted by grttrader Yazıyı Oku
    Selamlar, daha önce portfoyumu sattıgımı soylemıstım. eser mıktarda sadece hareketı gormek ıcın takip amaçlı tutuyorum. 15 şubat akşamı gelen kap öncesinde malum bir hareket gözlemlendi. Sosyal medyaya da düştü, BOFA 2 milyon kusur mal alımı yapıp ertesı gun bunların tumunu sattı.

Bu insider işleminden başka birşey değil. Açıkça bunu spkya şikayet edeceğim. Küçük yatırımcıyı zaten soyup soğana çeviriyorlar, bunun göz göre göre yapılmasına izin vermemek lazım.
    N e olacağını düşünüyorsun.SPK sana nasihat vecek.Hırsız içerde ise kapı kilit tutmaz.

4.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Onun ben trampleninin... 19 lardan kafa kafaya CANTE satıp BRKSN almıştım. O nerede bu uyuz nerede. Keşke hepsini verseymişim...
    Bunu yazdığımda BRKSN 32 Tl idi şimdi 42 Tl. Bazı arkadaşlar (özelden) "pahalı buralardan almam" dedikten sonra maşallah neredeyse % 50 yaptı...Bu uyuz halen aynı yerde...Bu kadar da gerçekten olmaz ama...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

5. Malesef adamlar hırsız bu net. Her türlü hile var. Negatif anlamda yorumlayan arkadaş haklı çıktı şu ana kadar. Onu zamanında dinlesem şu anda yüzde 70 kardaydim olaya bu taraftan da bakmak lazım. Satıp gifen sanki başka hissede kazanınca adama para mı verecek de giderse suçlu sensin denilmiş. Veya biz 33ten aldığımızda gazlayanlar vardı ne olavsk şimdi bizim zararımız ? Yani hem potansiyeli hem de şişme varsa bunj dile getirmeyi gerekli buluyorum. Herkes istediğini paylasabilmeli. Size uymuyorsa siz size uyan yoruma göre işlem yapınız,bu kadar basit. Ama net olan hırsız bunlar

6. Endeks hergun rekor kırıyor. Bu ise haberle ele veriyor. Sanki hisse uçuyor gibi negatif yorumlara da tahammül yok Kaç kez önemli kap atıldı hepsinde mokoko. Şu anda +1 endekste eksiyiz

7.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Endeks hergun rekor kırıyor. Bu ise haberle ele veriyor. Sanki hisse uçuyor gibi negatif yorumlara da tahammül yok Kaç kez önemli kap atıldı hepsinde mokoko. Şu anda +1 endekste eksiyiz
    Endeks düşerken de en önde , bayrak taşıyan olmaz umarım.

8.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Endeks düşerken de en önde , bayrak taşıyan olmaz umarım.
    Sanmam ya da şu ralliyi kacirdik kendimi inanin

Sayfa 273/383 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •