Sayfa 273/1006 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373773 ... SonSon
Arama sonucu : 8045 madde; 2,177 - 2,184 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IV

1. Arkadaşlar ülkemizde mevsim epeydir kazanma değil, kaybetmeme mevsimi, reel enflasyon ile faizleri kıyaslayınca mevduatçılar epey ekside, kazanç bir yana batak kayıp, bu devirde kazanmayı bırak kaybetmeyene helal olsun denir.

2.  Alıntı Originally Posted by Poyraz Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ülkemizde mevsim epeydir kazanma değil, kaybetmeme mevsimi, reel enflasyon ile faizleri kıyaslayınca mevduatçılar epey ekside, kazanç bir yana batak kayıp, bu devirde kazanmayı bırak kaybetmeyene helal olsun denir.
    Reel mal almayan(tuvalet kağıdı, araba, varil petrol, bakliyat, makarna, su vs vs) herkes ekside şu anki tabloya göre bence. Reel mallara kabul etmek bana zor gelse de "beton" da dahil

Yüksek getirili eurobond ve yabancı hissede duranlar da fena durumda değiller.

Onun dışında herkes tokat manyağı oldu.

ytd

3.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Adam banka şubesinde yetkili ile pazarlık yapıyor. Ben namuslu adamım. Bu borcumu 90 bin liraya kapatın. İyi de sen 140 bin lira almışsın ve hiç ödeme yapmamışsın. Bu faizi ile 200 bin lirayı buluyor. 90 bin liraya nasıl kapanır?

Adam pişkin bir şekilde "hesabınıza gelirse. Gelmez ise varlık şirketine devredin ben oradan 20 bin liraya hallederim" diye sırıtıyor.
    https://www.yenicaggazetesi.com.tr/m...or-473269h.htm
    Banka teminat almadan 5 kuruş vermez.

Eğer vermişse, bu veren banka müdürü ile genel merkezden krediyi onaylayan hırsızların sorunu değil midir?
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

4. Arkadaşlar Azimut ppz yıllık net 19 un üstü veriyor isterseniz bir kontrol edin aylık net 1,48 gibi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    35,504
     Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Reel mal almayan(tuvalet kağıdı, araba, varil petrol, bakliyat, makarna, su vs vs) herkes ekside şu anki tabloya göre bence. Reel mallara kabul etmek bana zor gelse de "beton" da dahil

Yüksek getirili eurobond ve yabancı hissede duranlar da fena durumda değiller.

Onun dışında herkes tokat manyağı oldu.

ytd
    Benim bist hisse senetlerim de reel varliklar midir acep?

Sonucda uretim tesisleri, fabrikalar, isletmeler, calisiyorlar, uretiyorlar, satiyorlar...

Kurulmalari icin doviz olarak bi suru para harcaniyor...

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

6. Stopaj hakkinda gelisme var mi?

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Benim bist hisse senetlerim de reel varliklar midir acep?

Sonucda uretim tesisleri, fabrikalar, isletmeler, calisiyorlar, uretiyorlar, satiyorlar...

Kurulmalari icin doviz olarak bi suru para harcaniyor...

Syg,
    Mantık olarak doğru da index dolar bazında ölü.

İyiye giden hisseler elbet var ama ABD de sp&500'den körleme hisse seçen herkes kazandı. Bist'ten sadece anlayan ya da şanslı olan kazandı.

ytd

Alıntı Originally Posted by bjkay Yazıyı Oku
    Stopaj hakkinda gelisme var mi?

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son gun gece yarisi belli olacak yine.

Sayfa 273/1006 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373773 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •