Sayfa 274/759 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324374 ... SonSon
Arama sonucu : 6069 madde; 2,185 - 2,192 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by 44sahap Yazıyı Oku
    Bilanço iyi gelecek... 6 milyon civarı... Ytd...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    6 milyon tahmin ettim. 5.2 milyon geldi. Artık piyasada dusmesinin sonuna geldi. Kagit da ucuzladı. 2.25 lere bir hareket bekliyorum. Su anki verilere göre 2.30 lar ederi gözüküyor...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Kar ve ciro cok güzel,
    Guzel tepki gelir

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ustun koru bakabildim simdilik. Mükemmel bilanço. Tebrikler. Aşırı satılmış olması moral bozucuydu. Yarin bir Dmsas hareketi bekliyorum. Artik sırasıyla 2, 3, 4'leri delip geçmesi lazım.

ASUS_Z010D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

4. Gerektigi gibi bir tepki vermiyebilir piyasa lar bozuk yarin yine dolar yukari borsa aşağı görüntüsü var bu arada mal da kaptırdılar cikis biraz sancılı olabilir

5. yarın herkes gücü kadar alabilse oyunları bozulur. çok fazla satıcı kalmadı tahtada.ben 300 bin civarında bi satış kalmıştır diye düşünüyorum. onu da temizlesek tamam. sadece takas bazlı konuşuyorum tabiki.

temel olarak bakarsak borsada esas faaliyet karı ve reel fk olarak daha ucuz bilanço göremedim şimdiye kadar. minumum 20 milyon yılsonu kar açıklasa bu fiyatlarla fk 4 olur

teknik olarak ise 29.01.2018 tarihindeki destek seviyesinde. bana göre ana DESTEK BU.

yani herşey olumlu. tek olumsuz şey ise TRUMP,

6. yıl sonunda 15-20 milyon tl aralıkları bir kar mümkün görünüyor...gerçekten de çok güzel bir bilanço...ama endeksin havası bozuk...geçen gün deva bile çok iyi bir bilanço yollamasına rağmen ancak %5 lik bir çıkış yapabildi...sonraki gün ise çıktığı yere indi...ama endeks düzeldiği anda ilk tepki verecek hisseler bilançosu ile diğer şirketlerden olumlu ayrışan hisseler olacaktır...

blcyt düşük hacimler ile indi..düşük hacimler ile inen hisselerin olası alış tepkisi her zaman sert olur...bu gün güçlü bir tepki vermesini bekliyorum ama çıktığı yerde kalıcı olur mu bilemem...ben hepimize başarılar diliyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. bu arada biteks tekstilin kapasite artışı bu yılın ikinci yarısında yansımaya başlayacaktır..yani üçüncü çeyreklerde hem ciro hem de kar olarak olumlu yansımaları olacaktır...bu yansımalar normalde güçsüz olan üçüncü çeyrekleri ayakta tutabilir...kısacası blcyt her yönden iyi bir gelecek bekliyor....tek sıkıntı şu anda dövizin aşırı çıkışıdır..ama haziran seçimlerinde iyi bir hükümet umudu oluşur ise döviz gevşeyecektir diye düşünüyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Benim gördüğüm, tam kapasiteye ulaştı ya da ulaşmak üzere şirket. Zaten 2017 başından beri hep yükselen bir grafik sergiledi satış ve kar anlamında. Sınırlarına ulaşmış olabilir. Biteks ne kadar etki eder bilançoya izleyip göreceğiz.
    Satış ve karlılığın bu döviz kuru ile bu seviyelerde tutunması gelecek projeksiyonu açısından takdire şayan.
    Piyasa genelde şirketlerde istikrar arıyor. Blcyt tam 5 çeyrektir yükselen bir istikrara sahip ama bir türlü yeterli dikkati çekemedi.
    Umarım bu bilanço ile sıkıntı son bulur. Bilanço resmen güneş gibi parlıyor.
    Şirket değeri de iyice yükseldi. Şu anki fiyatı sudan bile ucuz sayılır.
    Artık bir miktar olumlu fiyatlanmasını bekliyorum. Yoksa buna da Gents muamelesi çekeceğim.
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

Sayfa 274/759 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324374 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •