Sayfa 275/963 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325375775 ... SonSon
Arama sonucu : 7701 madde; 2,193 - 2,200 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

Alıntı Originally Posted by ikd1903 Yazıyı Oku
    ula yine mi ters köşe yaptın 86 dan verdik 98 nedir =)
    Daha önce yazıldı dostum ..şuaralar devir ipeke de kıpraşmama devri ..aman diyim

Alıntı Originally Posted by ucanlaz Yazıyı Oku
    Daha önce yazıldı dostum ..şuaralar devir ipeke de kıpraşmama devri ..aman diyim
    Her kıprastıgımda ,lotları azaltarak devam etttim.Aman aman ,ellemeyın.Ekranı kapayıp tatıle cıkın.
    Akıl,adama sermayedir.

3. bende piyasayi takip edemicem diye 6.75 den vermistim. isim bitince bi baktim 92, 94 ten anca aldim, ama biseye dikkatinizi cekeyim ortaklar, gecen sene ne zaman en usten kapasa sonraki seans gunu duzeltme yapti, eskiler hatirlar belki

SM-N9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Trend, takas olumlu ve fiyat pozitif.

Bugün 2 defa ayrı emirlerle 6,79 ve 6,90 ortalamalarla satış emirleri verdim.İşlemler çok agresif olunca ve saolsun buradaki ve derinlik cafede ki arkadaşların da bilgilendirmeleri ile Credit ile Deutsche yi alımda görünce emirleri iptal ettim.Şu an için doğru karar. İnşallah Kozaa ya daha yaklaşınca bana kalırsa tam grup hareketi başlayabilir.Kozal ile İpek zirvelerine benzer uzaklıkta artik Kozal da tepki verecektir, Kozaa zaten dinlendi.Endeks yol verseydi bugün belli de zirve denemesi yapacaktı.

Zirvenin kırılıp kırılmayacagi ya da nasıl kırılacagi önemli.Sert kırarsa yol var demektir....

Trend is my friend......
    Son düzenleme : Cool76; 01-06-2018 saat: 19:47.

5. Kozaadan yakaladıkta inş pazartesi ipeke de tren kaçmadan bineriz )

6. IPEKE - İpek Doğal Enerji

Alıntı Originally Posted by denetmenengin Yazıyı Oku
    Sevgili Uğur 34 şu dolu muhabbetlerini bi paylaşta görelim. Sağlıklarla kalın.
    Dolu muhabbetleri okuyorum ben

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by zevahiri09 Yazıyı Oku
    Denetmen her yorumunda siyasi mesajlar var yav git siyasi topiklere anla işte rahatsız ediyorsun
    Zevahir yazdığın yazıya dikkat et, benim bayramlık ağzımı açtırma. Benim yanıt verdiğim yazıyı niye siyasi bulamadın acaba. Sana yakın görüşte yazı olunca siyasi değil benim yazdığım siyasi öyle mi. Sen kimsin bana git diyorsun. Bir daha bana bu tarz yazılar yazarsan seni rezil ederim. Ben çok kibar bir insanımdır benim canımı sıkma. Benim yazdığımı forum yönetenleri siyasi bulmadığını göre demek ki sen de bir algı sorunu var. Beğenmiyorzan banka ya da git ötede oyna.

8.  Alıntı Originally Posted by ugur34 Yazıyı Oku
    Dolu muhabbetleri okuyorum ben

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne mutlu, okumayı sökmüşsün.İlerde nasılsa yazarsın da, acele etme.

Sayfa 275/963 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325375775 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •