Onemli Gunler Banner
Sayfa 276/963 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376776 ... SonSon
Arama sonucu : 7701 madde; 2,201 - 2,208 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

genel para girişi / para çıkışı

2. Arkadaşlar, kimsenin kalbini kırmak gibi bir niyetim yok ama lütfen adil olun. Yemin ederim sıyaset yapmaktan nefret eden biriyim. Ama adam sayfalar dolusu siyaset yapacak ona bir şey demeyeceksin, ben yanıt verince bana atar yapacaksın.Yani o sayfalarca yazının siyasi bir yorum olduğuna kafanız mı basmıyor, size yakın olduğu için mi böyle yapıyorsunuz anlamıyorum.Ben burada kimsenin oyunu değiştiremem ki niye sıyaset yapayım. Ama adam sayfalarca yazınca yanıt verdim, ayrıca sayın Uçanlaz da aynı yazıya cevap verdi, niye ona yazmayıp bana yazılıyor. Demek ki adalet sizin için böyle bir şey.

3.  Alıntı Originally Posted by denetmenengin Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, kimsenin kalbini kırmak gibi bir niyetim yok ama lütfen adil olun. Yemin ederim sıyaset yapmaktan nefret eden biriyim. Ama adam sayfalar dolusu siyaset yapacak ona bir şey demeyeceksin, ben yanıt verince bana atar yapacaksın.Yani o sayfalarca yazının siyasi bir yorum olduğuna kafanız mı basmıyor, size yakın olduğu için mi böyle yapıyorsunuz anlamıyorum.Ben burada kimsenin oyunu değiştiremem ki niye sıyaset yapayım. Ama adam sayfalarca yazınca yanıt verdim, ayrıca sayın Uçanlaz da aynı yazıya cevap verdi, niye ona yazmayıp bana yazılıyor. Demek ki adalet sizin için böyle bir şey.
    Sahsım adına sızlerı takıp edıyorum yprumlarınızı begenıyorum herhangı bır olumsuz bırseyde gormedım laf eden kendıne baksın bence devam edın hocam saygılar

Tekkeyı bekleyen corbayı ıcer

4.  Alıntı Originally Posted by krossingover Yazıyı Oku
    Sahsım adına sızlerı takıp edıyorum yprumlarınızı begenıyorum herhangı bır olumsuz bırseyde gormedım laf eden kendıne baksın bence devam edın hocam saygılar

Tekkeyı bekleyen corbayı ıcer
    Çok teşekkür ederim sağolun. Güzelliklerle kalın.

5. IPEKE - İpek Doğal Enerji

[QUOTE=Boş muhabbet olmasın diye Eyvallah. Borsanın böyle kötü döneminde koza ve ipek de olmak doğru yerde olduğumuzu ve şanslı olduğumuzu gösterir. Bol kazançlar herkese..

iPhone cihazımdan [url=http://r.tapatalk.com/byo?rid=76919]hisse.net mobile app[/url] kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by denetmenengin Yazıyı Oku
    Ne mutlu, okumayı sökmüşsün.İlerde nasılsa yazarsın da, acele etme.
    Tamam.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by denetmenengin Yazıyı Oku
    Zevahir yazdığın yazıya dikkat et, benim bayramlık ağzımı açtırma. Benim yanıt verdiğim yazıyı niye siyasi bulamadın acaba. Sana yakın görüşte yazı olunca siyasi değil benim yazdığım siyasi öyle mi. Sen kimsin bana git diyorsun. Bir daha bana bu tarz yazılar yazarsan seni rezil ederim. Ben çok kibar bir insanımdır benim canımı sıkma. Benim yazdığımı forum yönetenleri siyasi bulmadığını göre demek ki sen de bir algı sorunu var. Beğenmiyorzan banka ya da git ötede oyna.
    Denetmen mübarek günler ayarını bozma benim burada ne kadar bamlanan adam varsa ben yönetime bildirdim adam ne destanı yazmış bist yönetim kurulu başkanın bistte yapılan işlemlerle ilgili konuşmasını paylaşmış bunun neresi siyaset senin her yorumunda mevcut yönetime isyanın var benide alet etme bu işlere topik bu tip ilgisiz şeylerle kirleniyor.

Sayfa 276/963 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376776 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •