Sayfa 276/327 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326 ... SonSon
Arama sonucu : 2611 madde; 2,201 - 2,208 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1. Sonunda philp satabildi cezası 60 bin masraflar hariç
    ytd deli saçmasıdır

2. Kasıma kadar bakır bir aşağı bir yukarı gider. Sonrasında yine ralli yapabilir diye düşünüyorum diğer metallerle birlikte. Sarky de tekrar 17 leri zorlayacaktır yeni yıldan sonra. Şirketin hiçbir şekilde kap atmaması, duran varlıkların artıyor görünmesine rağmen hiç yatırım vb. haber düşmemesi beni şirketten soğutuyor sadece. Uzun vadede bakıra yatırım yapan kazanır, 2025 e kadar fazlaca artacak.

3. Goldman sachs 2021 sonunda 5$ olacağını tahmin ediyor bakır fiyatlarının. Aşağıya link bıraktım.

https://www.mining.com/goldman-recap...e-by-end-2021/

4. Yeknik olarak 4.58 kırarsa obo hedefi 5 civarında gösteriyor
    ytd deli saçmasıdır

5. Büyük ortaklar sembolik alım yaptıysa orta vade diplerine yakın demektir.

6. Yıllardır sarkuysan yatırımcısı olarak bu forumda Süren hissedar Arkadaşlarıma bir açıklama yapmak istiyorum.
    Ben yıllardır aldığım ve uzun suredir tuttuğum sarkuysanların büyük Bölümü'nü sattım. Iyi de kar ettim Biraz da bizden sonrakiler kazansın diyelim. Yine de burayı ihmal etmeyecek bir miktarı tutuyorum.
    Elde ettiğim karı umut vadettiğini düşündüğüm uzun vadeli kağıtlara yatırdım. . Tcell, Arçelik, çimsa, koçhol, Sahol gibi. Daha önce de benzer açıklama yapmıştım,
    Bu açıklamayı yapmayı beni izleyen Arkadaşlara bir borç bildiğim için yapıyorum.
    Herkese bol kazançlar diliyorum.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

7. Merhaba Hacı bey

Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Yıllardır sarkuysan yatırımcısı olarak bu forumda Süren hissedar Arkadaşlarıma bir açıklama yapmak istiyorum.
    Ben yıllardır aldığım ve uzun suredir tuttuğum sarkuysanların büyük Bölümü'nü sattım. Iyi de kar ettim Biraz da bizden sonrakiler kazansın diyelim. Yine de burayı ihmal etmeyecek bir miktarı tutuyorum.
    Elde ettiğim karı umut vadettiğini düşündüğüm uzun vadeli kağıtlara yatırdım. . Tcell, Arçelik, çimsa, koçhol, Sahol gibi.
    Bu açıklamayı yapmayı beni izleyen Arkadaşlara bir borç bildiğim için yapıyorum.
    Herkese bol kazançlar diliyorum.
    Çok teşekkür ederim. Çok faydalı bilgiler aldım ve sayenizde karda yaptım. Daha önceden sormuştum size ama cevap alamamıştım. Bende sizin gibi sarıkızın yarısıyla froto ya geçtim. Ama Koç holding ve Netol takibimde ufak ufak girişteyim. Teşekkür ederim.
    Hayırlı sağlıklı bol kazançlı günler dilerim.

8.  Alıntı Originally Posted by dostum2 Yazıyı Oku
    Çok teşekkür ederim. Çok faydalı bilgiler aldım ve sayenizde karda yaptım. Daha önceden sormuştum size ama cevap alamamıştım. Bende sizin gibi sarıkızın yarısıyla froto ya geçtim. Ama Koç holding ve Netol takibimde ufak ufak girişteyim. Teşekkür ederim.
    Hayırlı sağlıklı bol kazançlı günler dilerim.
    Değerli Dostum ben sana özel msg yoluyla bilgi verdim ama sanırım sen görmedin. Posta kutuna bak birdaha.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

Sayfa 276/327 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •