Sayfa 276/634 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376 ... SonSon
Arama sonucu : 5071 madde; 2,201 - 2,208 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by GÖKAY5 Yazıyı Oku
    Armagan, Beyhan
    13:12 (26 dakika önce)
    Alıcı: ben

Merhaba esasen güncelleme duyurusunu kap'a bir daha yapmaya gerek yok. Güncellenmiş YKK nın SPK ya iletilmesi yeterli zira başvuru yenilenmiş sayılıyor.YKK SPK nın istediği formatta yeniden düzenleniyor. Başvuru halen SPK incelemesinde devam ediyor.
    Bilginize

yıne yanlıs ıs yapmasınlar dıye sırketın denetcısıde olduk anasını satayım...
    bu hafta cıkması süpriz olur haftaya kesin cıkar. 20 .05 basvuru yaptılar hayırlısı ıle ciddi para kazanacagımızı dusunuyorum
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Ayrıca brut takasa beraber gırdıgımız alkımın yaptıgı hareket ortada kaldı ki alkım beklentısı bıttı(bedelsız bolundu) kentın önunde cıddı bır bölünme var. çok uçuk rakamları görme ihtimalimiz yüksek...
    Namık Kemal

3.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Ayrıca brut takasa beraber gırdıgımız alkımın yaptıgı hareket ortada kaldı ki alkım beklentısı bıttı(bedelsız bolundu) kentın önunde cıddı bır bölünme var. çok uçuk rakamları görme ihtimalimiz yüksek...
    Ağzınız bal yesin , ben 700 üstüne şahsen satmaya başlayacağım diye düşünüyorum.ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by Yakub Yazıyı Oku
    Ağzınız bal yesin , ben 700 üstüne şahsen satmaya başlayacağım diye düşünüyorum.ytd
    Rakam telafuz etmek istemiyorum ama kafamdakı senaryo şudur;
    750 tlden bölünme , ana kagıt 100 tl ruchan 650 tl ilk gün ruchan serbest marjdan 2m görmesini bekliyorum. ha bu benım kafamdaki seneryo asla ve asla sizlere 2m olacak demıyorum. fark edıyorsanız grafık falanda paylaşmıyorum. tamamen osuruktan senaryo yani...
    Namık Kemal

5.  Alıntı Originally Posted by GÖKAY5 Yazıyı Oku
    Armagan, Beyhan
    13:12 (26 dakika önce)
    Alıcı: ben

Merhaba esasen güncelleme duyurusunu kap'a bir daha yapmaya gerek yok. Güncellenmiş YKK nın SPK ya iletilmesi yeterli zira başvuru yenilenmiş sayılıyor.YKK SPK nın istediği formatta yeniden düzenleniyor. Başvuru halen SPK incelemesinde devam ediyor.
    Bilginize

yıne yanlıs ıs yapmasınlar dıye sırketın denetcısıde olduk anasını satayım...
    süper yakalarını bırakmayın.şirketin kendileride çok istekli ama acele değil düzgün iş yapmak gerek.

6.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Rakam telafuz etmek istemiyorum ama kafamdakı senaryo şudur;
    750 tlden bölünme , ana kagıt 100 tl ruchan 650 tl ilk gün ruchan serbest marjdan 2m görmesini bekliyorum. ha bu benım kafamdaki seneryo asla ve asla sizlere 2m olacak demıyorum. fark edıyorsanız grafık falanda paylaşmıyorum. tamamen osuruktan senaryo yani...
    Mardn oyakc olurken serbest marj a %10 limit koydular yanlışım yoksa , mardn forumunda yazmıştı arkadaşlar.

7. İlk açılışta serbest sonraki seanslarda yüzde 50 samatta böyle olmuştu tabi Rüçhan için söylüyorum

Sayfa 276/634 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •