Sayfa 276/339 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326 ... SonSon
Arama sonucu : 2712 madde; 2,201 - 2,208 arası.

Konu: TUCLK - Tuğçelik Aluminyum Metal Mamulleri

1.  Alıntı Originally Posted by winner1907 Yazıyı Oku
    Ben demiştim demek istemezdim ama görüldüğü gibi bu tahtanın yapıcısı tam çapulcu tabir edilenlerden, şirket de aynı kafayla buna izin veriyor ve ne yazık ki esnaftan öte yönetme becerisi yok, pazardaki sebze satıcısına yatırım yapmakla eş değer bu şirkete yatırım)
    Bu tipler kademe doldurmayı bile bilmez, beceremez, ne yazık ki ucuz çulsuz tipler

2. Niye yazıyorum bu kadar, biliyorum bu tip tahta yapıcıları, borsada olmamaları gerekir çünkü, kahvede çayına okey oynayabilirler ancak bu tipler))

Geçmişten bir hatırlatma

https://www.borsagundem.com/amp/haber/tugcelikte-patron-oyuncu-arasinda-buyuk-kavga/1245060
    Son düzenleme : winner1907; 15-04-2022 saat: 10:22. Sebep: Ek

3.  Alıntı Originally Posted by NKN Yazıyı Oku
    Diyelim ki , SPK bedelliyi reddettiğini şirkete bildirirse şirket bunu hemen açıklamak zorunda mı ?
    SPK bülteninde açıklıyor zaten.

Bu süreç gereğinden fazla uzuyor gerçekten. Diğer şirketlerde de durum aynı. Şirket bedelli kararını almış ve patron kendi üzerine düşen payı kasaya yatırmış, hala daha spk onayı bekliyoruz.

Tuğçelik euro ile yatırım yapacak ve ona göre bir maliyet ayarlanmış durumda. Bedelli sermaye artışı açıklamasında tüm rakamlar mevcut. Şimdi Euro/TL'de bir atak olsa, o hesap belki de şaşacak. Bu kadar bekletiliyor olmasını doğru bulmuyorum. Artık süreç onaylanmalı ve bedelli sermaye artışı gerçekleştirilmeli. Gerçekleştirilmediği süreçte de şirketin piyasa değeri üzerinde baskı oluşturuyor. Çünkü bugün hisse alan bir kişi, birkaç ay sonra ekstra para daha sokmak zorunda. Bugün alacağına o gün alırım diye düşünüyor olabilir.

4. İyi niyetli naif kardeşim, konu bunlar değil, yatırım matırım hikaye, 2019’da Gebze fabrikayı kuruyoruz sene sonu açacağız demişlerdi) Yıl 2022 çivi çakılmış mı git bak lütfen. Beklenti yaratma bence insanlarda çünkü bunlar şark kurnazlığına soyunan esnaf, o kadar. Gerçekçi olun artık

5. Alıntı Originally Posted by turnaq Yazıyı Oku
    durdukyere 20 tly fiyat cıkart hopp 50 mil 2021/9 da kar varken sen tut % 500 bedelli yapacam de. kime sordun o kadar bedelli yapacaksın, sonra benim bedelli hakkımı borc vermiştim şirkete de hani lan diye millet yazın ca utancından apar topar avans hesabına 52 mil. yon yatır .utanmadan milletten para topla iştiraklerden gemi sat ee kalan parayı malzeme alacam de.
    52 mil kur korumaya yatırsa lardı 3 aydır ortaklar 2 mil faiz alacaklardı ama nemli degil nasılsa bi yolunu bulurlar.
    Bence SPK 3 aylık bilancoyu beklesin onay vermesın baksın 52 mil yerinde duruyomu sonra 6 aya kadar beklesin onay vermesin yatırımcıyı soymaya calısan böyle patronlara al paranı bidahada byle halt yersen seni borsadan cotundan cıkartırım desin
    bak bidaha byle fırıldaklık yapıyomu
    yetkim olsa böylelerinin malına elkoyarım borsadan cıkartırım icradan satar milletin parasını dagıtırım Türkiye sınırları içinde ticaret
    degil bakkal bile açmasını yasaklarım al lan derim.

Eline emeğine sağlık, aynen senin gibi düşünüyorum. Mehmet NERGİZ deyince baya bi düşünmek lazım, zaten SPK da bedelli başvurusuna hala onay vermedi şirketin.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

6. Aynen böyle, tahta yapıcı çulsuz, şirket naif yatırımcı tokatçısı, böyle şark kurnazlığı heveslisi yönetim ve paçoz tahtacı olunca için şimdiki fiyat dahi yüksek, izleyip göreceğiz daha neler olacak.

7. Ne güzel yazmışsın, zaten inan mahallendeki bakkal daha iyi daha dürüst yönetiliyordur bunlardan😀😀

8. Kendi şirketinde işlem yapmaya yasaklanan patron olur mu? Olur😀😀

Alıntı Originally Posted by winner1907 Yazıyı Oku
    Ne güzel yazmışsın, zaten inan mahallendeki bakkal daha iyi daha dürüst yönetiliyordur bunlardan😀😀
    Bu da geçmişten başka bir haber😀 Kendi şirketinin hissesinde yasaklanan patron olur mu? Tuğçelikse olur😀😀😀

https://www.borsagundem.com/amp/habe...kalandi/242075

Sayfa 276/339 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •