Sayfa 276/861 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376776 ... SonSon
Arama sonucu : 6883 madde; 2,201 - 2,208 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    yanlış anlaşılmasın dostlar size akıl vermek haddimize değil ama burası bir topik ve burada bilgilerimizi paylaşıyoruz...istiyoruz ki ky dostlarımız da kayıp etmesin ve kazansınlar...biz de gün geçtikçe arkadaşlardan bir şeyler öğreniyoruz...bazen de hisseler bize bir şeyler öğretiyor...gerektiğinde kar ile ödülümüzü alıyoruz gerektiğinde de sopamızı yiyiyoruz ki aynı haltı bir daha yemeyelim..yaşadıklarımızdan bir ders çıkarmamız lazım....

Ne demek sn keko ben şahsen kendi adıma olumlu buluyorum paylaşımlarınızı devam etmeniz dileğiyle.. Teşekkürler emekleriniz için..
    Yatırım Tavsiyesi Değildir..

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    banvitte bu gün yüksekten satış yapmayı başaranlara kapanışa yakın almayı uygun görüyorum...tabi bu aldıklarını yarın sabah seansın ilk 30 dakika içerisinde satmak şartı ile....bir iki gün o şekilde davranacaktır...sonrasında işlem hacmini düşürerek biraz gerileyecektir...alış eşiğinde ise satmamak üzere alıp tutmak gerekiyor diyor benim mantık ve tecrübelerim...
    Hocam siz yılbaşında aziz nichola ile mülaki mi oldunuz...yarın takip edicem hisseyi bakalım neler olacak...

E5603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by falcon1845 Yazıyı Oku
    Hocam siz yılbaşında aziz nichola ile mülaki mi oldunuz...yarın takip edicem hisseyi bakalım neler olacak...

E5603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    dostum ben hep böyleyim...:) geçmişte zaman zaman hisselerin nereye kadar çıkacağını ve gün sonunda kaçtan kapatacağını dahi söylerdik...girdiğimiz bir çok hissede isabetli yorumlarımızdan dolayı bizi speklik ile suçlayanlar oluyordu...tabi geçmişte pek açıklama yapmazdım şu olabilir diyordum...ama bu sitede yorum yaptığımdan beridir söylediklerimin gerekçelerini de söylüyorum ki insanlar bizi yanlış anlamasın...söylediklerimizin altını hep dolduruyoruz ..zaten bir çok arkadaş da artık az çok hisselerin nasıl davranacağını anlıyorlar...

bu söylediklerimiz bir bilgi ve tecrübenin sonucudur dostlar..yoksa hisselere müdahale edebilecek kadar ne sermayemiz var nede gurubumuz var...

bu söylediklerimi yarın ben de sınamak istiyorum..gerçi geçmişte çok sınadım ve bire bir şahit oldum ama bir de hep birlikte sınayalım..bakalım neler olacak...

bu gün endeks için yarın yatay veya eksili olabilir demiştik..bunun sonucunda da bu gün çok çıkan bazı hisselerin düşebileceğini söyledik...banvitin yarın ilk etapta artılı açacağını ve ilk etapta 24,00-66 aralıklarını görmek isteyeceğini söyledik...bir de yarın gerelin çıkmasını beklediğimi söylemiştim...bakalım bu üç öngörüden hangileri tutacak...yorumlarımın %70 inin tuttuğunu hatırlıyorum...bakalım bu sefer kaçta kaçı tutacak ????
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by ozcan4542 Yazıyı Oku
    Sasa da vardın burada da varsın İbiloğlu tşkler.
    nerde hareket orada bereket

:halay::halay::halay::halay::halay:
    @İBİLOĞLU
    @TRADE_MANYAGI

5.  Alıntı Originally Posted by İBİLOĞLU Yazıyı Oku
    nerde hareket orada bereket

:halay::halay::halay::halay::halay:
    Albaraka var mıydı elinizde ibiloğlu orda da beraberdik sanırım tey tey :)

6.  Alıntı Originally Posted by ekonomist Yazıyı Oku
    Albaraka var mıydı elinizde ibiloğlu orda da beraberdik sanırım tey tey :)
    Aynen, bekliyorum 42 46 araliğını

var bi hikmet !!!!
    @İBİLOĞLU
    @TRADE_MANYAGI

7. Bugün de yeşil bar gelirse yükseliş başlamış demektir, salarsa yine önceki hareketlerine benzer.

~~~burada yazılanlar tamamen hayal ürünüdür. ytd~~~

8. dün üç öngörüde bulunmuş idim...banvitin 24,00-24,66 aralıklarını göreceğini sonradan da gevşeyeceğini söylemiştim...şu anda verilere baktığımda en yüksek 24,10 un görüldüğüne şahit oluyorum...bu görüşten sonra hisse 23,70 lere gevşemiştir...bu durumda bu öngörümüz tam olarak tutmuştur...

endeks hakkında ise hafif eksi veya yatay olacağını söylemiştim...sabah bir ara ekside idi şu anda da hafif artıdadır...bir çeşit yataydadır..şu saate kadar öngörüm tutmuş görünüyor ama gün sonunda kadar herşey değişebilir...bunun için gün sonunu görmemiz lazım..

gerel hakkında da bir öngörüde bulunmuştu...bu hisse ise şu anda %2 e yakın eksidedir...gün içinde toparlanıp artıya geçmesini bekliyorum...bu konuda da gün sonu kapanışını görmek lazım...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 276/861 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376776 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •