Onemli Gunler Banner
Sayfa 277/804 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377777 ... SonSon
Arama sonucu : 6432 madde; 2,209 - 2,216 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1. Dinlenecekse artık çift hanelerde dinlensin

Alıntı Originally Posted by poem Yazıyı Oku
    Dinlenecekse artık çift hanelerde dinlensin
    Ağzınızdan bal damlıyor üstadım. 50 kr civarı bir direk gelecek için niyet göstergesi olur bugünlük. Üstü overdose olur bünyem kaldırmaz benim. Kesin düşerim bi yerlerde

PS: Hacim de geleydi tahtaya iyiydi.

3. Şu an gerçekleşen işlemlerde alım emirleri satış emirlerinin iki katı miktarda. Birileri anlayamadığım bir şekilde topluyor bu fiyatlardan. Umarım sonrası acı olmaz ama alım iştahı ve trendin keyfini sürmek lazım

Not: yatırım tavsiyesi değildir.

4. Tam yatirimlik kagit. Gotum gotum gidiyor

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Endoplazmik Yazıyı Oku
    Tam yatirimlik kagit. Gotum gotum gidiyor

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu kriterin indkatörünü mü yazsak acaba?

6.  Alıntı Originally Posted by ASAP Yazıyı Oku
    Çok ilginç...
    Tarihi zirve yapmış, haftalık RSI 70' e dayanmış... Yükselmiyor.
    İkili tepe ihtimali oluşmuş, negatif uyumsuzluk oluşmuş grafikte... Düşmüyor.
    An itibari ile tahta A1'e, Global' e kalmış, ağalar ortada yok haftalık kapanış gününde...
    Sanki "dinlensin, dinlensin!" diyen sayın @spenc yapıyor tahtayı.
    Hocam naptın ya tahtacinin ne işi var burada. Dinlensin dedigim son fibonacci eksigimizden sonra, sayende onada çalışıyorum. Rsi 14 ve 9 da nu goremesemde ust bolinger bandına yapışmış 50 değilde 46 kademe üstü şık olur. Mac kafayı kaldırmış. 20 ve 50 günlük ortalamaları biraz yakinlastirmasi bakımından birikimsel anlamda dedim dinlensin diye. Aylık nakitsel anlamda. Uzun vadede dinlemeler iyidir. Tabi olmazsada sorun yok. Tahtaci nederse o hepsi yalan... Yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by ASAP Yazıyı Oku
    Bu kriterin indkatörünü mü yazsak acaba?
    Gotum gotum indikatorunu bilirim 3.5 yıldır grafikten belli oluyor ne hale soktuğu spenci grafiği de denebilir.

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Hocam naptın ya tahtacinin ne işi var burada. Dinlensin dedigim son fibonacci eksigimizden sonra, sayende onada çalışıyorum. Rsi 14 ve 9 da nu goremesemde ust bolinger bandına yapışmış 50 değilde 46 kademe üstü şık olur. Mac kafayı kaldırmış. 20 ve 50 günlük ortalamaları biraz yakinlastirmasi bakımından birikimsel anlamda dedim dinlensin diye. Aylık nakitsel anlamda. Uzun vadede dinlemeler iyidir. Tabi olmazsada sorun yok. Tahtaci nederse o hepsi yalan... Yatırım tavsiyesi değildir.
    Oooo dostum bravo. Harika çalışmıssın!
    Negatif uyumsuzluk maalesef sürüyor. Daha önce de yollamıştım ama... Sadece RSI ve fiyat içeren daha sade bir grafikle bakarsak daha net olur belki.
    Şekil 1A. Fiyatta yeni zirveler, RSI ayak uyduramıyor...

Sayfa 277/804 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377777 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •