Sayfa 277/654 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377 ... SonSon
Arama sonucu : 5225 madde; 2,209 - 2,216 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. kağıt ve ambalaj deyince bazı yatırımcılar durdo ile tireyi aynı sektörde sanıyor ..dolayısı ile bunların ilk etapta olumsuz düşünceleri olacaktır..bu yüzden de durdo bu gün biraz satış eğilimi görünüyor...

oysa tire durdonun hammaddesini üretiyor...durdo bu hammaddeleri alıp üzerine baskı yapıp satıyor...son aylarda ekonomik krizin yurtiçi talebin zayıf kalmasına neden oluyordu....yurtiçine satış yapmak zorunda kalan şirketleri zor bir yıl bekliyor...ama bu hammaddeyi nakit parası ile belki de çok ucuzdan alabilecek ve bunları işleyip yurtdışına satabilecek bir durdonun bilançosunun daha da iyi olmasını bekleyebiliriz...en azından mantığımız bunu bize söylüyor...bakalım durum ne olacak ?? açıkçası bende çok merak ediyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. kinglasör kardeş senin yorumunu görmeden bir yorum yazmıştım...senin ile hemfikirim...ama piyasada henüz şirketlerini tanımayan bir çok yatırımcı var...bu yatırımcılar ilk etapta satış yapmak isteğine gireceklerdir...

geçen haftalarda tire ve kartonsanın bir türlü ölü sıçrayışı dahi yaparak tepki vermemelerinden ve diğer edindiğimiz bilgilerden iyi bir bilanço yollamayacaklarını az çok tahmin etmiştik...ilginçtir ki hem tire hem de kartonsan topiğinde bu düşüncelerimizi de söylemiştik..artık kim bizi dinledi kim dinlemedi bilmiyoruz....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Yazdıklarınızda haklısınız ama ister istemez yatırımcı psikolojisini etkiliyecektir...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

4.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    Özelden yazmanıza gerek yok. Anadolu yatırımdaki arkadaş da boş kapçık çıktı diye düşünüyorum . Çık ortaya VİRGİNİA seviyorum seni ve süpür tahtayı. Sonsuza doğru. 😀🤣
    VIRGINIA beni kırmadığın için teşekkür ederim. Süpürmeye devam. Alışta ilk sıraya yerleştiğin için minnettarım 🤣 seviyorum seni

5. Buralardan satışları karşılayan hangi kurum acaba gören varmı

6. Son 1 haftalık takasta anadolu güzel mal almış

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak.

7.  Alıntı Originally Posted by afyonlu Yazıyı Oku
    Buralardan satışları karşılayan hangi kurum acaba gören varmı
    İş, yaklaşık 70 bin lot

8.  Alıntı Originally Posted by gameover46 Yazıyı Oku
    İş, yaklaşık 70 bin lot
    Virginia bizi kırmadı ve süpürmeye başladı. Müteşekkirim

Sayfa 277/654 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız