Sayfa 278/854 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328378778 ... SonSon
Arama sonucu : 6825 madde; 2,217 - 2,224 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1.  Alıntı Originally Posted by sahan56 Yazıyı Oku
    Hisseden hiç haberim yok

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son günlerde hareketli diye hisseye balıklama atlamak her babayiğitin harcı değil seni tebrik ederim iyiki son günlerde hareketli diye ıcbc veya ihlas gayriye girmemişin

2. Eğer bir hisse alıyorsan ya kaya gibi sürekli artan bilonço olacak yada bizimkisi gibi çok büyük beklentisi olacak yoksa burda Adamı harcarlar

3. Sayın dörtyollu 15 temmuzdan sonra kağıt çıkacak dedik ben de girdim.Bekle bekle yoruldum sattım.Zamanı gelince ciktı.Velhasıl bizlere kagıdı tasıttırıyorlar.Kagıt takibimde ama dikkat ediyorum da arsa olayini bizden fazla konuşan yok.Eger bizim tahminimiz gibi olsa bu kagıt burada duramaz .simdiki cıkışi dogan-akp yakinlasmasidir.Yani demem şu.Sanki arsa olayı bizim bildiğimiz gibi degil.Afyonun arsa satmasi epeydir konusuluyordu ve k.y cok sey bekledi borca karşılik arsa satışi fos ciktı.Tamami satilmadi ama beklentiyi karşılamadı.Bizde de bilmediğimiz sey var diye düsunuyorum.Borsaya ilk defa kepez elektrikle 1996 yilinda bilmeden girdim çok kazandim.Simdi. biliyorum ve araştırmaya calişiyorum ama kazanamiyorum.3 aydır artik borsaa bu açıdan bakıyorum ve mipazi simdiye kadar 50 kere almıştım ama almiyorum ta ki 2.90 geçilene dek.Şimdilik tuttu.

4. 2.90 geçerse o zaman siz de alacaksınız mı
    😃
    3.05 den aşağı döndürürse ne yapacaksınız o zama
    Siz tam taşıyıcı olursunuz gibime geliyor

Ama dersiniz ki
    Geçmiş sayfalardaki arkadaşlarındeğerlendirmelerine katılıyorum,
    Buralardan almamak için bi sebeb göremiyorum

Bu sadece benim düşüncem yanılıyor da olabilrim
    😜😏

dostum-kaçırdığın-çok-şeyler-var.sende-biraz-bıtkınlık-olmuş-hisse-ile-ilgili.mal-zaten-toplu-bekliyor.heran-herşeye-gebe.özellikle-2,90üzerinde-tutmuyor.haber-beklediği-apacık-ortata
    dediğin-gibi-olsa-3ün-üzerine-çıkarır.çıkarır.çakar-neolduğunu-bile-anlamazsın.
    doğan-holding-oluşan-zararlarını-spkya-mipazın-üzerindeki-arsalarını-göstermiş.değerli-arsam-var-buda-kabul-görüyor
    ben-satacağını-zannetmiyorum.konutları-döşeyip-satacak
    mipazıda-gayrimenkule-çevirecek.
    mipaz-uzun-vadede-20liraya-gidecek-sabreden-kazanacak.benim-gibi-her-gün-başında-bekleyenler-değil.
    Ve onlar hile yaptılar, Allah da (onlara) hile yaptı. Ve Allah, (hileye karşı) hile yapanların en hayırlısıdır.

6. Haber çıkmadan üçün üzerinde alım yapmak yürek ister böyle sığ bir tahtada 3.19'dan 2.40'lara Nasıl düştüğünü gördünüz buralar alım için bence en uygun yerler

7.  Alıntı Originally Posted by 06halilhan06 Yazıyı Oku
    2.90 geçerse o zaman siz de alacaksınız mı
    😃
    3.05 den aşağı döndürürse ne yapacaksınız o zama
    Siz tam taşıyıcı olursunuz gibime geliyor

Ama dersiniz ki
    Geçmiş sayfalardaki arkadaşlarındeğerlendirmelerine katılıyorum,
    Buralardan almamak için bi sebeb göremiyorum

Bu sadece benim düşüncem yanılıyor da olabilrim
    😜😏
    benim hesabim 2.90 üzerine kurulu 3.05 i görmuyorum bile.Tabiki ben de yanilabilirim.Şimdiye kadar tuttu.

8. Takas

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 278/854 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328378778 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •