Onemli Gunler Banner
Sayfa 279/606 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329379 ... SonSon
Arama sonucu : 4842 madde; 2,225 - 2,232 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by tablet Yazıyı Oku
    https://youtu.be/zsSwfdaUAeE . Dakika 43 ten sonra jantsa teknik analiz yorumu ahmet mergenden. ytd.
    şöyle demek istemiş sanırım..

196 da çift dip yapmışsın, oradan alta gitme.. desteği koruyarak sağ tarafa doğru hareket et, sonunda bir sıkışma olacak ve yeni beklentilere göre yön kararı verilecek..

2.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    şöyle demek istemiş sanırım..

196 da çift dip yapmışsın, oradan alta gitme.. desteği koruyarak sağ tarafa doğru hareket et, sonunda bir sıkışma olacak ve yeni beklentilere göre yön kararı verilecek..

Öyle sanırım, ama hiiç belli olmaz bu işler,kim ne derse desin öyle gelişmeler olabiliyorki aşağı yada yukarı tetikleyebilecek unsurlar her zaman olası,en güzeli herkesin aklına danışarak pozisyonuna göre hareket etmesi,normal şartlarda dediği olabilir. ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by tablet Yazıyı Oku
    Öyle sanırım, ama hiiç belli olmaz bu işler,kim ne derse desin öyle gelişmeler olabiliyorki aşağı yada yukarı tetikleyebilecek unsurlar her zaman olası,en güzeli herkesin aklına danışarak pozisyonuna göre hareket etmesi,normal şartlarda dediği olabilir. ytd.
    zaten otokarda da 250 rakamını söyledi, sonra toparladı 250 dedim diye hemen alan olur, olacak demedim, olabilir dedim şeklinde..

4.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    zaten otokarda da 250 rakamını söyledi, sonra toparladı 250 dedim diye hemen alan olur, olacak demedim, olabilir dedim şeklinde..
    Aynen burada kesin konuşmak doğru olmaz çünkü bunu pandeminin ilk evresinde yaşadık aylarca uğraştık üç kuruş kazandık beş kuruş kaybettik,aslında potansiyel otokarda var,heleki bedelsiz falan açıklarsa normal şartlarda çok daha farklı fiyatlarda olabilir ama her şeyin kararını şişman parmaklar veriyor. ytd.

5. 10.11.2020 tarihinde otkar topiğinde atmıştım grafiği.. o da 250 lerden bahsetmiş.. hadi bakalım..

Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    gün..

önümüzdeki günlerde bu önemli direnç yerlerini test edecektir.. kar realizasyonları olabilir muhtemelen..

ama orta uzun vade için hedef büyük bence..

6.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    10.11.2020 tarihinde otkar topiğinde atmıştım grafiği.. o da 250 lerden bahsetmiş.. hadi bakalım..
    Kartonu önce 800 lere taşıdılar sonrası malum bedelsiz açıkladı ve fiyat şu an yaklaşık 3 e katlamış durumda,bunun gibi yüksek bedelsiz açıklaması muhtemel hisselerden biri,en azından bedelsiz açıklayana kadar sabretmek lazım aslında ama bizler daldan dala atlayıp zarar ediyoruz aksine. ytd.

7.  Alıntı Originally Posted by tablet Yazıyı Oku
    Kartonu önce 800 lere taşıdılar sonrası malum bedelsiz açıkladı ve fiyat şu an yaklaşık 3 e katlamış durumda,bunun gibi yüksek bedelsiz açıklaması muhtemel hisselerden biri,en azından bedelsiz açıklayana kadar sabretmek lazım aslında ama bizler daldan dala atlayıp zarar ediyoruz aksine. ytd.
    evet avını bekleyen timsah gibi olmak lazım bazen..

8. Dostlar, Ahmet Mergen in sunumunu seyrettim, tamamen teknik analiz yapmış...
    35lerden 239 u görmüş, bunu hazmetmesi için biraz zaman gerekir, sağa sağa gidebilir biraz daha vs. vs. vs...
    Hissenin temel analizi şirketin değerini ve/veya geleceğini çok daha iyi açıklıyor bence...

Sayfa 279/606 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329379 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •