Sayfa 28/1027 İlkİlk ... 1826272829303878128528 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 217 - 224 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

TL’de kayıp %4

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Çok yakında 1.35x7 = Dolaresin 10 yıllık tazminatı şeklinde fiyatlama göreceğiz.................

Dolar/TL 4.8694

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

4. kara carsamba oldu bu gun Allah yardimcimiz olsun
    ytd

bi daha güneysu abiye DOLAR topici açtırmayın..

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

Gösterge Faizde ilk işlem geçti %17.22

7. bir adamın şahsi istikbali uğruna koca ülke uçurumdan aşağı atıldı. hepimiz de oturup seyrettik.

bu başlıkta taş çatlasa bir kaç yüz bin doları olup kendini arap şeyhi gibi zenginleşti sananlar titreyip kendinize gelin! hepimiz aynı gemideyiz saçmalığını söylemeyeceğim ama kayış kopar venezuela yoluna girersek yurt dışına kapağı atmamış herkes göte gelir... Türkiye kenef çukuruna dönerse sizin üzerinizde dünyanın en iyi takım elbisesi olsa ne olur? gene bokun içinde yüzüyor olursunuz.

8. Ekrana bakmaktan başım döndü bu ne ya?Dolar varantı almıştım mal gibi sattım 2 gün önce kafama sıçayım.

Sayfa 28/1027 İlkİlk ... 1826272829303878128528 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •