Sayfa 28/1000 İlkİlk ... 1826272829303878128528 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 217 - 224 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Madem sogan piyasasina girdik, Sok marketten 25 okka 2 gaymeden alindi, curugu carigi yok!

Simdi de patates piyasasini veriyorum, sali pazarindan yine 2 gaymeden 25 okka alindi stoklandi!
    sevgili reha gaya hacmen 5 ve 45 stok lamak lazım yılbasında fena üfleyecekler

2. [QUOTE=ressam;2827963]
     Alıntı Originally Posted by izmirli_hoca Yazıyı Oku
    Aynen, bir arkadaşımın dolarlarını 3,86 dan allem edip kallem edip sattırıp % 11. küsur ile 1 seneliğine bağlama başarısını, defalarca telefon görüşmesi ise temin eden bir kurum daha var..Adı mahfuz ama kara listede..

Bu bankacı bir daha arasa ona bu işi terk etmesini söyleyin dostum. İnsan bilmediği işi yapmamalı...

5 yıldır TEB ile çalışırım. Hiç aramamışlardı, Bu sabah TEB yatırımdan aradılar. Hiç hisse senedi alış-satışı yapıp yapmadığımı sordular. Ben de henüz akıl sağlığımın yerinde olduğunu söyledim. Şu anda hangi yatırımda olduğumu felan sormaya başlayınca '' kızım hayırdır, benimle nikah mı kıyacaksın, sana ne benim paramdan, sen teklifini yap karar bana ait '' dedim.

Demek ki borsada yıkılacak küçük yatırımcı aranıyor.
    baska bir deyisle bunlar bizim bilmedigimiz birseyleri biliyorda ellerinde ki mali alacak enayi mi ariyolar ?

3. Hisse almanız için aramıyorlar .

Adamların hedef vermişler şu kadar komisyon kazandırın diye omlarda yılsonuna doğru tutturmaya çalışıyor işte

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,831
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Madem sogan piyasasina girdik, Sok marketten 25 okka 2 gaymeden alindi, curugu carigi yok!

Simdi de patates piyasasini veriyorum, sali pazarindan yine 2 gaymeden 25 okka alindi stoklandi!
    https://turkce-brosurler.com/happy-c...sur-3135-676-7
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Vay mına kodumum, 11 kurus kazıklamısız yahu!

Ulen memnekette sogan, patates pıyasasını en iyi ben bilirim sanırdım!

Cevizi 20 gaymeden almıstım 7 okka, oradan da sokmamışlardır umarım!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Vay mına kodumum, 11 kurus kazıklamısız yahu!

Ulen memnekette sogan, patates pıyasasını en iyi ben bilirim sanırdım!

Cevizi 20 gaymeden almıstım 7 okka, oradan da sokmamışlardır umarım!
    Taze mi kuru mu .

Kuru çok inçe kabuk 30 tl idi .

Normalin 2 katı oluyor hafif olduğu için

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

7. Bugün angarada hava soğuk belki dolara etkisi olurda 5.50 leri geçeriz 😆

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Grip aşısı bulabildiniz mi bu sene zor oldu bulmak

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    piyasaya normalden geç çıktı sayı olarak az ver,ildi doktorlar pek yazma heveslisi değil. fiyat konusunda anlaşamamışlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 28/1000 İlkİlk ... 1826272829303878128528 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •