Sayfa 280/459 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330380 ... SonSon
Arama sonucu : 3665 madde; 2,233 - 2,240 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by Talha Yazıyı Oku
    Bu nasıl hisse 28de ne demek

2. mert kardeşim grafik ne diyo?

neden 28 oldu bu şimdi

neler bekliyorsunuz bu hisseden

kuruldan bişi çıkmadı

eee şimdi nolcek ?

3. kardes halka acıklıgı cok dusuk , ortam bellı , sırat koprusu gıbı..yorum yapılmaz bu hıssede..sadece uzaktan bakıyorum duserse katılırım , gıderse bol kazancllar ..

7. İsmini telafuz etmek istemiyorum bir yorum sitesi var orayı bir kontrol ederseniz anlaşılır.bu kadar kalabalık ve her kademe oynamasında şaşkın bir toplulukla hisse asla yukarı gitmez.silkeleme sabırlı ve uzun olacak .hisse cumhurbaşkanının görev süreci içerisinde hükümetin operasyonel ayagı olacaktır.yani çok kıymetli.ben kısa süre içerisinde sermaye art.işlemi yapılacağını düşünüyorum.eger artırım hazineden transferi olarak yapılırsa ortaklardan bir bedel istenmezse aklıma halka açık olan şuanki miktarın bir ayrıcalık alabileceğini ve eger yeni bir halka arz olursa hazinenin elindeki kısımdan olabilir.klmnaa ve klmnab diye iki farklı hisse olabilir.

8. dünki haberlerde merkez bankasındaki döviz rezervelerinin azaldıgını haber yapmıştı arkasından da döviz le borçlanma açıklandı bu düşüşün sebebi olabilir mi al sata gelince alamadım satamadım diye üzülmeyin 100-200 lot belki al sat yapabilirsiniz o da şansınıza üzeri al sat fırsatı vermiyorlar dün ben yaşadım tesadüf satmak istedim coğu şansa satıldı. kalanda az bir miktar bu ikinci satışım ikisinde de zarar. bir türlü karı ı yakalıyamadık p.tesi ne olaçak artıya geçti bol şanslar

Sayfa 280/459 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330380 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •