Sayfa 280/504 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330380 ... SonSon
Arama sonucu : 4031 madde; 2,233 - 2,240 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Future1905 Yazıyı Oku
    Smart geri çekilirse burası geri çekilmemesi lazım çünkü onun kadar çıkmadık belki orası bitince burası da bir smart gibi olabilir
    Smart, olağanüstü bir çıkış yaptı. Bu fiyatlar gerçekten çok yüksek, Kafein gerçekten bu çıkışa kerhen iştirak ediyor. Özel bir durum var gibi geliyor bana. Bu ikilem bence mantıksız.

2. bence de kafein sadece ayıp olmasın der gibi cıkıyor. yoksa 13 falan olmalıydı

3. Ben hiç bir şey istemiyorum fiyat benim için önemsiz yol sonu bilançosunu merak ediyorum hadi bakalım

4.  Alıntı Originally Posted by Future1905 Yazıyı Oku
    Ben hiç bir şey istemiyorum fiyat benim için önemsiz yol sonu bilançosunu merak ediyorum hadi bakalım
    beklenti nedir peki?

5. Endex çıktı al, endex düştü ver, halimiz bu olmuş paranoyak olduk resmen...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6.  Alıntı Originally Posted by adonisleo7 Yazıyı Oku
    beklenti nedir peki?
    Çok beklentim var hele bir bilanço gelsin inceleyelim bakalım neler olacak tek korkum smartın düzeltmesinde bunun yapacağı hareket smart bir düzeltme yapsın bakalım bu nasıl hareket yapıyor

7. bu seneki 9 aylıgı iyiydi sanırım bakamadım yeniyim

8. Satan vakıf, satışının bitmesi lazım...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 280/504 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330380 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •