Sayfa 281/555 İlkİlk ... 181231271279280281282283291331381 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 2,241 - 2,248 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1. 11.39da İnfo 18452 lot aldı iş yatırımdan

2.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Beyler monazora vardı. Günlük ne kadar para kazandı diye hesap yapardı. Gitti mi kendisi? Mesela dün ne kazandı ort hacimle gelirleri ne kadardı? Hacim gene maşallahdı.acaba oranımız ne? İşmenin yarısı hacimimiz var ama ort komisyon oranımız hala on binde 1.3 mü? Twitterde barış yılmaz bey işmen onbinde 3.2 alıyor işmeni, infoyu onbinde 1.3. biraz artmadı mı acaba?
    Buradayım. Çalı arkasında izliyorum. Sadece dün 900k civarı komisyon gelirini kasaya koydu şirket. Bi ara paylaşırım son durumu

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

İyi ki bilmiyor kalabalıklar,/ Yağmura bakmayı cam arkasından/
    İnsandan insana şükür ki fark var; / -Birine cennet birine zindan- /İyi ki bilmiyor kalabalıklar

3. Herkese selamlar, 2020/9 finansal raporunu kontrol ederken şirketin "Müşterilerden Alınan Faiz Gelirleri" bölümünde çok ciddi bir artış sağladığını gördüm. 8 milyon civarında olan gelir 18 milyona fırlamış.

Bu maddeyi etkileyen faktörler nedir, neden böyle bir sıçrama yapmış olabilir? Bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa çok sevinirim. Saygılar.

info "info'da ki" ışığı gördü sanirim

baya yardiriyor

5.  Alıntı Originally Posted by falsenine Yazıyı Oku
    Herkese selamlar, 2020/9 finansal raporunu kontrol ederken şirketin "Müşterilerden Alınan Faiz Gelirleri" bölümünde çok ciddi bir artış sağladığını gördüm. 8 milyon civarında olan gelir 18 milyona fırlamış.

Bu maddeyi etkileyen faktörler nedir, neden böyle bir sıçrama yapmış olabilir? Bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa çok sevinirim. Saygılar.
    Müşterilere verilen kredilerden alınan faizler etkiliyor. Zaten tüm tantana da bu yüzden, şirket o kadar fazla kredi kullandırıyor ki artık kasadaki para yetmiyor, bedelli yapmaya çalışıyor. Fakat SPK 3 aydır onaylamadığından dolayı bedelliyi yapamıyor, dolayısıyla hem maliyetsiz krediyi müşteriye kullandırarak ekstra gelir elde edeceği yerde edemiyor, bono ihraç tavanı yükselmediği için bono da çıkaramıyor ve müşterilere kredi kullanmakta sorun yaşıyor. Bedellinin info için bu kadar hayati olmasının en önemli sebeplerinden biri de bu.

6. Elini kolunu sallaya sallaya bu tahtada 180bin lot toplanabiliyor muymuş ya ?

Alıntı Originally Posted by Valentino71 Yazıyı Oku
    Elini kolunu sallaya sallaya bu tahtada 180bin lot toplanabiliyor muymuş ya ?
    oyle bir sey yok %70 cep to cep

8. spk'ya başvuru 14 agustosta yapılmış. bugün 13 kasım.yani 3 aylık süre bugün bitiyor. ben mi yanlış anlıyorum arkadaşlar?

yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 281/555 İlkİlk ... 181231271279280281282283291331381 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •