Sayfa 281/935 İlkİlk ... 181231271279280281282283291331381781 ... SonSon
Arama sonucu : 7479 madde; 2,241 - 2,248 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. efe eger birlesme olursa atr ve btr ne olur

2.  Alıntı Originally Posted by seheryıldızı Yazıyı Oku
    efe eger birlesme olursa atr ve btr ne olur
    Bunu bilmek mumkun degıl atr ve btr de yönetimin sozu gecer ama bugun den daha iyi olacağı kesin

3. Birlesme

Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Bunu bilmek mumkun degıl atr ve btr de yönetimin sozu gecer ama bugun den daha iyi olacağı kesin
    Zaten ben anlamiyorum koskoca iskur hissesi nasil
    300 bin tl.kurucu hisse bu.dunyada ornegi yok.
    Hazine devir alirsa bunlardaki temettu kisitlamasinj kaldirir.kagit zaten ederine gider.
    Bu garanti bankasi ve akbanktan cok daha degerli cunku icinde bir suru istirsk var.
    Garanti 2 mio dolar ettiyse bu 4 eder en az.
    Kendi gorusumdur.
    Ytd degildir.

4. Bakın 2011 de Özince ne demiş..?
    Buna göre İs Bankası, sanayi ve finansal istiraklerini ayıracak ve iki ayrı holding kuracak. Holdinglerden birinin İs Bankası’nın basını çektiği İs Finansal Holding, diğerinin ise
    Sisecam’ın yeralacağı İs Sanayi Holding olabileceği iddialar arasında yer alıyor....
    Şimdi ŞİŞE grubunu ayırdılar.Burası iş sanayi holding olacak gibi..
    Şimdi sıra İŞ FİNANSAL HOLDİNG kısmında..
    Bunun içinde İŞBANK A-B-C birleşir.Tek çatı altında İŞBANK olurlar..
    A ve B ye C verebilirler.Veya değer tespiti yapıp imha ederler...ÇAĞRI OLABİLİR.BİR KENARDA DURSUN..
    Burada en İYİ DURACAK KURUCU HİSSEDİR.Çünkü hem SANAYİ grubunda hem de BANKA grubunda olan ORTADA KALAN HİSSELER KURUCULAR..
    Bu holdingleşmede KURUCUYU ortada bırakıp devam edemezler..
    Kurucu hisseler mutlaka imha edeceklerdır.TEMETTÜ SINIRINI KALDIRIP DEVAM ETMESİ holdingleşmenin önünü tıkar.İki grup holdingte kurucu hisseler üçüncü olarak devam ettirmezler..
    BENCE DÜĞMEYE BASILDI..
    Hükümetten önce adım attılar..
    BU SAATTEN SONRA KURUCU HİSSELERİ SATANIN AKLINA ŞAŞARIM..
    KİŞİSEL GÖRÜŞÜMDÜR...YTD...YTD....

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Fibonacci abimiz durumu analiz ediyor bence. Detayli biseyler paylasacaktir.

Onumuzdeki gunlerde yeni haberler dusecektir. Gelen haberlere gore bsnkanin nasil yol izleyecegini gorecez. Muhtemel işi en ucuza kapatmaya calisirlar. Ben 1 btr icin 40-50 bin arasi c ye raziyim . Verirlermi vermezlermi o bilinmez.

Ayrica benim dusuncem hukumetle iş bankasi ayni dusuncedeler. Munzam tarafi chpyi korumuyor.

https://haber.sol.org.tr/emek-sermay...latiyor-249623

Bu haberin detsyinda iş bankasi yonetimi chplilerin istifasini istedigi ... Bolum var. Bence burada bi detay gizli.

Yani chpden kurtulma planini hukumet ve munzam beraber yonetiyor. Tabi benim dusuncem. Dogrudur yanlistir zaman gosterecek.

Ystirim tavsiyesi degildir

6. Bir kenarda dursun..
    Kurucu hisse hedef fiyat değeri..
    HER BİR HİSSE
    Minumum.....2.300.000 lira
    Maksimum...14.000.000 lira
    Kurucu hissenin ölüsü 2.3 milyondur.Burada çok hesap yaptım burada paylaştım.Geçmişi görmezden gelip imha ederlerse fiyat bu..
    Geçmişi de hesaba katarlarsa değişen fiyatlar vede onlarca yıl işin içine girerse her bir hisse 7-14 milyon arasına gelen fiyatlama görebilir..
    Zaten bu hikaye için hissedeyiz...
    ASLA YTD..YTD..YTD...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. atr btr birsey yok mu bu pastadan bu korelasyona gore tahmini ne olur

8. dayiii fibonecci dayiii

Sayfa 281/935 İlkİlk ... 181231271279280281282283291331381781 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz