Sayfa 282/996 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382782 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 2,249 - 2,256 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Dolar 6 ya düştü neredeyse. Olan borsaya oldu son gün

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. bugün bi arkadaşımla konuştum bankada 150 bin euro parası varmış 1 senedir. bankacı demiş fon alalım bana danıştı dedim fon alman için parayı bozman lazım. yok dedi bozmadan euro olarak alcak dedi. böyle bir yatırım yapılabilir mi?

3.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    bugün bi arkadaşımla konuştum bankada 150 bin euro parası varmış 1 senedir. bankacı demiş fon alalım bana danıştı dedim fon alman için parayı bozman lazım. yok dedi bozmadan euro olarak alcak dedi. böyle bir yatırım yapılabilir mi?
    USD ile alınabilen fonlar mevcut, Euro ile alınabilen de vardır mutlaka.

4.  Alıntı Originally Posted by burak1987 Yazıyı Oku
    Dolara bakmayın yükseldiğine haftaya tekrar 6 nın altına iner

Burak geçen hafta 5.85 seviyelerini bekliyordun. Dolar oldu 6.03 bakalım bu düşüş beklentinden sonra bu kez dolar ne olacak?

5. bu petrol fonları için fon fiyatına yansıyacak değer için hangi saat baz alınıyor aes zira epeyce geç açıklıyor fiyatı saat 11deki petrol fiyatı mı baz alınıyor?

6.  Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    bu petrol fonları için fon fiyatına yansıyacak değer için hangi saat baz alınıyor aes zira epeyce geç açıklıyor fiyatı saat 11deki petrol fiyatı mı baz alınıyor?
    Aşağıdaki fonların kapanış fiyatlarını baz alıyor olması lazım zira aşağıdaki fonlar mevcut portföyünde.
    BNO
    CRUD
    DBE
    DBO
    OILK
    UCO
    USL
    USO

7.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Aşağıdaki fonların kapanış fiyatlarını baz alıyor olması lazım zira aşağıdaki fonlar mevcut portföyünde.
    BNO
    CRUD
    DBE
    DBO
    OILK
    UCO
    USL
    USO
    teşekkürler bugün biraz eksi yazacak gibi görünüyor sanki.

Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Burak geçen hafta 5.85 seviyelerini bekliyordun. Dolar oldu 6.03 bakalım bu düşüş beklentinden sonra bu kez dolar ne olacak?
    Kamu bankaları dth ları bu iştah sattığı sürece kısa bir süre içinde geldiği yere dönecektir. Muhtemelen haftaya ZK oranları tekrar artıracaklardır. Dxy nin yükselmesi bence millete bir satış fırsatı verdi. Bakalım kimler bu fırsatı kullandı.

https://twitter.com/emergingtrends/s...732728834?s=21

Sayfa 282/996 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382782 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •