Sayfa 284/1252 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334384784 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 2,265 - 2,272 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,285
    Ekmeğe zam ve enflasyon etkisi
    Dün ekmeğe önümüzdeki 1 ay içinde %15’i geçmeyecek zam yapılacağı açıklandı. Enflasyon sepetinde ekmeğin ağırlığı %2,1. Dolayısıyla bu zam enflasyonu 0,3 puan yukarı çekecek.

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

ICBC bank coştu
    millet çin delisi oldu
    ÇARŞI BAŞTAN BAŞA....

https://www.sozcu.com.tr/2018/ekonom...liyor-2543454/

çiğ süt 2 tl isteniyor %33 zam

hadi bakalım
    ÇARŞI BAŞTAN BAŞA....

4. turizm sektöründeyim, bunu yazarken dilimi ısırıyorum, işler gerçekten çok iyi. güvenlik sorunu ve salgın hastalık gibi turizm hareketini etkileyen bir durum olmazsa dışarıya göre oldukça ucuzlayan böyle güzel bir ülke her zaman turist çeker.
    eur bazında rateler tam eski rakamlara ulaşamadıysa da ciddi yakınsadı. şu kongre ve kruvaziyerler de gelirse, kaldı ki kruvaziyerler 2019 rotalarında istanbul kuşadasını eklemeye başladılar, o zaman creme de la creme olacak.

5.  Alıntı Originally Posted by hisar06 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu T-Bank olayı nedir ? bilen varsa bize de ucundan kenarından ışıldatsa.
    arap sermayeli banka
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

6.  Alıntı Originally Posted by şirinbaba Yazıyı Oku
    turizm sektöründeyim, bunu yazarken dilimi ısırıyorum, işler gerçekten çok iyi. güvenlik sorunu ve salgın hastalık gibi turizm hareketini etkileyen bir durum olmazsa dışarıya göre oldukça ucuzlayan böyle güzel bir ülke her zaman turist çeker.
    eur bazında rateler tam eski rakamlara ulaşamadıysa da ciddi yakınsadı. şu kongre ve kruvaziyerler de gelirse, kaldı ki kruvaziyerler 2019 rotalarında istanbul kuşadasını eklemeye başladılar, o zaman creme de la creme olacak.

mustafa abi bu sen misin
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

7.  Alıntı Originally Posted by şirinbaba Yazıyı Oku
    turizm sektöründeyim, bunu yazarken dilimi ısırıyorum, işler gerçekten çok iyi. güvenlik sorunu ve salgın hastalık gibi turizm hareketini etkileyen bir durum olmazsa dışarıya göre oldukça ucuzlayan böyle güzel bir ülke her zaman turist çeker.
    Bodrumda işler kesat...Cumhuriyet caddesinde eskiden omuz omuza yürüyemezdin. Bu sezon boş...Turist filan da yok doğru dürüst...Yerli var...

8.  Alıntı Originally Posted by TOPRAK-SERDAR Yazıyı Oku
    arap sermayeli banka
    O kadarını internet sitesine bakan anlıyor. Mesele başka , neyse demek ki benden başka irdeleyen yok. benimde param olmadığına göre mesele yok. Olsa idi çok iyi kazanç yazardım.

Sayfa 284/1252 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334384784 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •