Sayfa 284/1006 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334384784 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 2,265 - 2,272 arası.

Konu: Viop - XXII

1. Keşke dow %2-3 düşmüş olsaydı.
    negatif ayrışmışlık görüntüsü olmazdı enazından.
    sp fiçırlar artıya geçmiş.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2. nasdak uçtu rekor kırabilir biz kapalıyken

3.  Alıntı Originally Posted by wadecan Yazıyı Oku
    Amazon üçurdu abd endekslerini. Bizde de arena elinden geleni yaptı ama endekse etkisi ne kadar bilmiyorum
    Amazon kitap satan şirket diye aklımda kalmış. Adam garajında ikinci el kitap satarak başlamış.

Öte yandan Discovery Channel'da arada belgeselleri yayınlanıyor, son derece ileri sistemleri var, robotlar çalışıyor depoda, bir problem olur ise özel bir kişi giriyor aralarına ve diğer robotlar görevliye fazla yaklaşmadan işlerine devam ediyor. Kime ne gittiğini de çalışanlar göremiyormuş, paketleme, etiketleme de çift aşamalı. Bir çok yere depo kurmuş günümüzün Wallmart'ı sayılır ve rekabet etmek gerçekten zor. Muhtemelen en optimum stok ile çalışıyordur. Bilgi işlem altyapısı kuvvetli olduğu için bulut bilişim, tv yayıncılığı gibi alanlara da girmiş olabilir. İleride kripto para işine de girebilir bence.

Hissesi pahalı o başka konu.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4. diksi 92850 de formasyonu tamamlayıp yukarı dönebilir.
    Tetikte olmak lazım.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    nerden nereye be.

pandemi ilk aylarında türkiyedeki gündemler..

öhöhmm

çinde kimse mal üretmez artık yeni üretim üssü türkiye olur.

şuanki zaman

esnaf batık iso 500 favök yazamıyor

stopaj ve vergi indirimleri.
    3. ceyrek verileri bir cok sirketin cok iyi gelecek ! ozellikle mobilya, tekstil, beyaz esya, otomotiv ve cevre uretimleri gibi alanlarda

su an piyasalar gayet iyi! ama bunun istihdama yansimasi zaman alir

euro bolgesinde de 2 ceyregin aksine 3. ceyrekte ciddi bir duzelme olacak

4. ceyrek ve 2021 icin birsey diyemem

6. 26060 kapattığım shortları 26400 geri yerine koydum.

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    3. ceyrek verileri bir cok sirketin cok iyi gelecek ! ozellikle mobilya, tekstil, beyaz esya, otomotiv ve cevre uretimleri gibi alanlarda

su an piyasalar gayet iyi! ama bunun istihdama yansimasi zaman alir

euro bolgesinde de 2 ceyregin aksine 3. ceyrekte ciddi bir duzelme olacak

4. ceyrek ve 2021 icin birsey diyemem
    tiyo için çok sağol.

bu sektörlerden kesinlikle uzak duracam
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

Türkiye, sanayi ürün çeşitliliğinde Avrupa Birliği ülkeleri arasında yedinci oldu. Listenin başında Almanya geliyor.
    Avrupa Birliği (AB) Sanayi Ürün Listesinde 3 bin 836 çeşit var. AB ülkeleri 2016 üretim çeşitliliği açısından karşılaştırıldığında, Almanya sanayi ürün listesindeki 3 bin 559 (yüzde 92,8) ürün çeşidiyle ilk sırada yer aldı. Almanya'yı 3 bin 444 (yüzde 89,8) ürünle Fransa ve 3 bin 389 (yüzde 88,3) ürünle İtalya izledi.

Listedeki ürünlerin 2 bin 982 sini (yüzde 77,7) üreten Türkiye ise ürün çeşitliliğinde Avrupa Birliği ülkeleriyle karşılaştırıldığında 7. sırada yer aldı. Bir önceki yıl yüzde 76,9 olan ürün çeşitliliği 0,8 oranında artış gösterdi.

https://www.trthaber.com/haber/ekono...da-346774.html

Türkiye üretiyor,elbette daha çok üretmeli,elbette teknolojik ürünlere ağırlık verilmeli.!!

Sayfa 284/1006 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334384784 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •