Sayfa 284/602 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334384 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 2,265 - 2,272 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    yapıcam daha kahvaltı yapmadım bu gün izinliyim kahvaltı sonrası ders çalışıcam yarın listeyi hazırlarım
    Teşekkürler..

2.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Celik hocam eğer bilgi verirseniz sevinirim . Altın, gümüş, platin , değerli metaller hakkında...
    onalara da vakit ayırırsam genç yaşta yaşlanırım daha ben 46 yaşında genç bir adamım

3.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    onalara da vakit ayırırsam genç yaşta yaşlanırım daha ben 46 yaşında genç bir adamım
    Çoğundan daha iyi bildigizden eminim. Belki birgün yazarsınız...

4. mebes senin için altını sisteme attım düşüş onayı almamış henüz haftalıkta yükselen trend aşağı yönlü kırılmış onay alıp düşerse ilk düşeceği yer 385 ytd

5.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    mebes senin için altını sisteme attım düşüş onayı almamış henüz haftalıkta yükselen trend aşağı yönlü kırılmış onay alıp düşerse ilk düşeceği yer 385 ytd
    Teşekküler. Kripto coin den anlamıyorum. Yoksa onuda takip ederdim ...

6. Hocam ben de bu kripto dan falan hiç anlamıyorum. Nasıl alınır satılır , işlem limiti var mıdır onu bile bilmiyorum..
    Hisse senedi piyasası da gerçi gerçeklikten uzaklaşıyor. Şirketlerin durumuna sağlamlığına bakan falan pek yok. Herkes hisse sayısı az, grafiği de çıkış trendine girmiş hisse bakıyor.. dünyada da durum böyle.. herkes bir anda zengin olmak istiyor. Kripto coin falan da o yüzden yaygınlaştı sanırım..
    İnsanlar artık bırakın emek sarf etmeyi, oturduğu yerden sabretmek bile istemiyor.. bir anda zengin olmak istiyor..
    Ben 20 senedir borsada parayı bulamadım. Şu dönemde bile ciddi bi kar edemedim.. hala sabrediyorum.. ne yapalım.. daha bu sene borsaya giren zengin oldu. Ben kaldım.. kaderde varsa oluyor yoksa ne yaparsan yap olmuyor..

7.  Alıntı Originally Posted by yerli Yazıyı Oku
    Hocam ben de bu kripto dan falan hiç anlamıyorum. Nasıl alınır satılır , işlem limiti var mıdır onu bile bilmiyorum..
    Hisse senedi piyasası da gerçi gerçeklikten uzaklaşıyor. Şirketlerin durumuna sağlamlığına bakan falan pek yok. Herkes hisse sayısı az, grafiği de çıkış trendine girmiş hisse bakıyor.. dünyada da durum böyle.. herkes bir anda zengin olmak istiyor. Kripto coin falan da o yüzden yaygınlaştı sanırım..
    İnsanlar artık bırakın emek sarf etmeyi, oturduğu yerden sabretmek bile istemiyor.. bir anda zengin olmak istiyor..
    Ben 20 senedir borsada parayı bulamadım. Şu dönemde bile ciddi bi kar edemedim.. hala sabrediyorum.. ne yapalım.. daha bu sene borsaya giren zengin oldu. Ben kaldım.. kaderde varsa oluyor yoksa ne yaparsan yap olmuyor..
    Ben de öyleyim sayın yerli yalnız değilsin inşallah çelik hocamın liste sayesinde olacağız nasip olursa 😊😊

8. İnşallah hep beraber kazanırız...

Sayfa 284/602 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334384 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •